Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom az 'apja hasonmásával...

A lányom az 'apja hasonmásával' jár sajnos. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

A volt férjemről már több mint 20 éve nem hallottam.Az italozása és a fura ügyei miatt váltunk el.A lányom nem is ismerte.


A lányomnak van egy barátja ,már 3 hónapja találkozgatnak.Nem lenne baj,ha a fiú másmilyen lenne.De ez a fiú olyan mint a volt férjem fiatalon.A lányom mindent elmesél és nagyon aggódom. A fiú kocsmázik, érdekes alakokkal barátkozik,fura a munkája,stb. A lányom annyit mondott,hogy neki mindegy,amíg vele normálisan bánik.

Engem is hiába figyelmeztetett a családom, nem hallgattam a szép szóra. Nézzem végig,ahogy a lányom is végigcsinálja ugyanezt?


Értelmes és szép lány, sosem volt még ilyen barátja.


Hogy még ironikusabb legyen a helyzet: a fiú ugyanabban a hónapban született ,mint a volt férjem, a keresztnevük is ugyanaz és külsőre is hasonló típusúak.


2010. ápr. 27. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
..még a végén kiderül hogy a volt férjed fia.
2010. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hány éves a lányod?

mondd el neki szépen, racionálisan, h veled is ez volt, ilyen férfi volt a férjed, és hogy megváltozott. ne kényszeríts rá semmit. mondd meg neki, h tegyen bármit, de ezt gondolja meg. utána várd a jószerencsét és imádkozz...

2010. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még az hiányozna,biztos nem a volt férjem fia!


22 éves a lányom, pont ezért aggódom.Nehogy leragadjon ennél a fiúnál.Egyszer már összevesztek,de a fiú megy utána( azon a hétvégén ha tízszer nem kereste a lányom, akkor egyszer sem).

2010. ápr. 27. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon HIGGADTAN mondd el neki amit itt is leirtál, DE utána több beleszólásod nincs, mert egy 22 éves lány már felnött, és úgy rendezi az életét, ahogy akarja.
2010. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgysem fogja otthagyni addig a pasit,amíg a pasi nem ad igazi okot rá!Majd ha a lányod észreveszi,hogy igazad van,akkor otthagyja.

Beszélhetsz erről a lányoddal,de már 22 éves..tudja,hogy mit lehet és mit nem...:) szerintem!:D

Az meg a másik,hogy ugye mindenki azt mondogatja,hogy "véletlenek nem léteznek"..ez igaz is.Ha valakivel összefutsz,és hasonlít rád,és sokszor össze futsz vele,azzal van dolgod az életben...még.Lehet,hogy érdeklődnöd kéne a volt férjed hogyléte után..én ezt tenném.:S bármi is volt!ha a férfi elutasítja a dolgokat,akkor hagyd..

2010. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!