Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ajándékötletem?

Milyen az ajándékötletem?

Figyelt kérdés

A barátomnak készülne az 1. évfordulónkra.

Fém/fa doboz(szivecskés)

Ebbe 365(minden napra egy, 1 éven keresztül) cetli, kedves üzenetekkel, amiből minden reggel kell húznia egyet. 1 darab a doboz aljára le lesz ragasztva, hogy azt ne tudja kihúzni, és az marad a 2 évfrodulónkra.

A cetlik nagyon pofásak lesznek, feltekerem egyenként, és színes befőttesgumival átkötöm(nagyon ari, a suliban olyan volt a tombola, nagyon jól nézett ki)

Ezen kívül sütök tortát, lesz gyertyafény, tánc stb:P

De konkrétan a "dobozos" ajándékról mi a véleményetek?

Előre is köszönöm!(egy lány:D)


2010. ápr. 27. 17:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó:D:D Én anyukámnak csináltam ilyet tavaly anyák napjára :D Úgy időzítettem, hogy az utolsó amit vasárnap fog kinyitni, abban közlöm h lesz unokája:) szombaton fogok tesztelni, szorítsatok nekem légysziiiiiiiiii:):)
2010. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jajj, kedves 17:53-as ez nagyon jóó! Biztos nagyon meghatódik majd! Majd kérlek írd be ide a reakcióját, nagyon kíváncsi vagyok rá! Ez nagyon kedves:P
2010. ápr. 27. 17:55
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta szívemből szorítok neked ,hogy kisbabád legyen:)

A kérdezőnek:jujj tényleg jópofa:)Egyedi:)

2010. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Énis szorítok, hogy legyen baba:)

A kérdezőnek meg: ez nagyon jó 5let:Dleírnál pár dolgot, ami a cetliken lesz?:Pkíváncsi avgyok:P

2010. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igazából még nem tudom:S De lesz olyan amire csak simán 'szeretlek',aztán idézetek, vagy ilyesmik. Ilyen téren én is várnék pár ötletet:)
2010. ápr. 27. 19:06
 16/20 anonim válasza:

Nagyon ari!!! Mondjuk sztem eddig csak csajok írtak, de most már akkor is meg kell csinálnod!!! :-) Ugye nem haragudnál, ha lekoppintanám az ötleted? Az anyák napi meglepi is nagyon tuti, tisztára meghatódtam :-)

Ötletként csak annyit mondanék, hogy minél több személyes dolog legyen benne, közös élményekkel kapcsolatban, olyan szavak, gondolatok, amiket csak ti értetek! Nagy meló lesz, de megéri! Üdv!

2010. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Még olyan játékot is belevihetnél, h "a mai napra rendelt cetli nem ez: keresd meg a tükör mögött", vagy ilyesmi. :)

De egyébként nem rossz ötlet, kívánom, h jól süljön el! :)

2010. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Nyugodtan "lekoppinthatod". Hát igen, valóban nagyon meló, nekiálltam.

A háztartási boltban hülyének néztek 10 csomag befőttes gumival xD Az eladó röhög, erre:Hát igen,kezdődik a befőzési szezon...:D

2010. ápr. 30. 13:46
 19/20 anonim ***** válasza:
Én ezt megcsináltam karácsonyra a barátomnak,ugyanennyi cetlivel,hónapokra elosztottam,és vannak olyan hónapok amikben pluszban a kis cetli mellett apró cukorka is van vagy ilyesmi.2hétig tartott mire mindet megírtam,és szépen összekötöttem a cetliket:)Örült neki nagyon,azóta is bontogatja rendesen:)
2010. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát...ez nagyon jó ötlet!Én olyanokat írnék,hogy:

- Köszönöm,hogy velem vagy!

- Imádlak( még akkor,ha éppen haragszol)

stb.stb.stb.


Nagyon szupi!Hogy nekem ilyen nem jutott eszembe?Ezt szülinapjára lehet,hogy megcsinálom,ha nem haragszol!Azon gondolkoztam nem is olyan rég,hogy mit kéne csinálnom, neki erre az alkalomra!Ez megfelelőnek tűnik :)

2010. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!