Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

2 hónapja költöztünk el otthonról a férjemmel ebbe a házba. Azóta elég sokat veszekszünk amikor itthon vagyunk. Tegnapelőtt azért "szidott" le, mert amikor elmentem a boltba elfelejtettem hozni kólát, aztán együtt elmentünk ott meg bocsánatot kért, de mindig ez van, ha itthon elkezdünk veszekedni máshol meg bocsánatot kérünk.

A múlthéten amikor állt a teraszon mondta, hogy vakarjam már meg a hátát, mert viszket, felhúztam a pólóját és 5 mélyebb karmolás volt rajta ami kicsit vérzett, de a pólójának semmi baja nem volt. Megkérdeztem, hogy mit csinált, erre azt mondta, hogy semmit, miért? Mondtam, hogy nézze meg, ő bejött és meg is nézte és azt mondta, hogy pont ott viszket.

Szerintetek miért van, hogy itthon nem hagyjuk egymást, máshol meg csak bocsánatot kérünk és jól elvagyunk?

ő 25 éves én pedig 23


2010. ápr. 27. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De a karmolás mitől is volt?:)) Na midnegy.

Meg kell szokjátok egymást. Azt irtad h csak most költöztetek be a házba..ez mit jelent?Hogy csak most költöztetek először is össze? Mert ha igen akkor ezért van, h nem szoktátok meg még egymást...

2010. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a karmolást mi sem tudjuk. Eddig is együtt laktunk csak akkor az anyukájával.
2010. ápr. 27. 14:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Én először arra gondoltam, hogy másik nővel volt, de azt mondta, hogy nem. Nem tudom, hogy igazat mondott vagy csak hazudott...mondjuk nem hiszem, hogy úgy meg tudta volna karmolni.
2010. ápr. 27. 16:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!