Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az elég egy napra?

Mennyi az elég egy napra?

Figyelt kérdés
Alap dolog, hogy dolgozok és pénzt keresek. Még itthon élek a szüleimmel. Ha nincs itthon senki akkor én csinálok mindent aznapra, van kaja, el van mosogatva, a ruha beszedve stb. Ha igen akkor azt felosztva csináljuk. Vannak napok amikor szinte semmit nem csinálok munkán kivül. Ez baj? Pl apróságokat igen, elmosogatok meg felmosoknde ez mind gyorsan megvan. Baj, lusta vagyok?
2016. okt. 27. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lustaság nem itt kezdődik.

Akkor lennél lusta, ha soha semmit nem csinálsz, csak heverészel.

23/N

2016. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem vagy lusta.
2016. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert megkaptam, hogy az vagyok.. Igen, szoktam semmit csinálni. Nem bulizok, alig járok valahova a többot otthon töltöm. Szép is lenne ha csak abból állna az életem, hogy dolgozok, és itthon teljesitek és semmi más.
2016. okt. 27. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én az ilyenek miatt költöznék külön .

elég sok mindent csinálsz,mégsem értékelik .

2016. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyankor, amikor nem csinálok semmit általában nincs is mit és a többiek is azzal foglalkoznak ami éppen őket érdekli. Ami pedig a háztartást illeti, mindenki kiveszi a részét a munkából igy swnki nem szakad bele.
2016. okt. 27. 12:48
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
Szerintem is költözz el, amint erre lehetőséged adódik.
2016. okt. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mi a fene ***** válasza:
Ha mindenkinek jó igy, miért lenne baj. ha van + időd tanulj, pl. nyelvet, de ha sokat dolgozol pihenni is kell !
2016. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!