Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van minden és mindenki...

Miért van minden és mindenki "ellenünk"? Van még aki ilyen peches?

Figyelt kérdés

A párommal távkapcsolatban élünk jelenleg...egyetemisták vagyunk...mintha minden összeesküdne ellenünk mondhatni soha semmi nem jön össze...

ha eltervezünk valamit (általában kéthetente találkozunk) mindig közbe jön valami...vizsga, betegség, tesóm itthon marad, lakótársa házibulit csap stb stb...

Megint hetek óta tervezzük a hétvégét, mire bejelenti a tesóm, hogy nem megy el ezen a hétvégén (eddig úgy volt, hogy elmegy)...így marad a szobában, mivel közös a szobánk, lehet romantikázni:D

Utána való hétnek is örvendtem mert úgy volt mindketten hazamegyünk a párommal, erre kiderült, hogy vizsgám lesz...de amennyiben a vizsgámat eltudom rakni, és haza tudok menni, halaszthatatlan családi program van kilátásban...ennyire azért nem esküdhet mindenki ellenünk...egy éve folyamatosan mindig közbe jön valami...már csodálnám ha valami nekünk is összejönne:-S


Más hasonló helyzetben? Tudom, hogy az "élet nagy gondjai",de higgyétek el egy év alatt már elegem lett cseppecskét...:(


2010. ápr. 26. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

nekünk is volt ilyen időszak,kb fél éve jártunk mikor elkezdődött...de tényleg mindig közbejött valami...mondjuk megoldottuk,szabadtéri szexélményeimet sose felejtem el...

utána meg elegem lett a "tömegnyomorból",kivettem egy lakást,összeköltöztünk


csak akarni kell,hogy menjen a dolog

kitartás

22/N

2010. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mi még két évig tuti nem tudunk összeköltözni:(

és lakást kivenni is drága egyedül...:(


köszi a válaszod...:)

2010. ápr. 26. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet megkérni a tesódat, hogy hagyjon titeket egyedül legalább pár órára? Nincs egy barátnője/barátja ahol aludhatna aznap? nem értem ez tesóknál miért probléma, mikor haverok is elintézik ezt egymás között.
2010. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, nincs hol aludjon máshol:(
2010. ápr. 26. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
A hazatokban, lakasotokban nincs masik szoba vagy a nappaliban egy kanape, ahol aludhatna? 1 ejszakara nem hiszem, hogy olyan nagy keres. Vagy kerd meg, hogy gondolja meg magat es menjen el vhova. Mondd el neki, hogy miert es akkor majd jobban megert. Ha kell, mondd neki, hogy teszel neki egy szivesseget csereben.
2010. ápr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

másik szobában két másik lakótársunk van oda nem tud menni...barátai meg akik vannak nem igazán olyanok, hogy mehetne oda:-S

De most nem is ezzel a hétvégével van baj, hanem úgy az egésszel általában...:-S

2010. ápr. 27. 06:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!