Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők vagy a párom?

Szülők vagy a párom?

Figyelt kérdés

6 éve építkeztünk,amikor a szüleim megkérdezték, hogy itthon szeretnék e lakni amikor családom lesz.Igent mondtam.Elég nagy hitelt vettek fel nagy házat építettek.

Később családom lett van két fiam.A párom sokáig velünk lakott.Viszont sokat veszekedtünk ez miatt a párom és a szüleim között megromlott a kapcsolat.Egy veszekedés során elküldtem a páromat(hozzáteszem jogosan).Azóta kibékültünk.Viszont a párom nem hajlandó visszaköltözni és a szüleim sem szeretnék igazán, bár nem szólnak bele.A kérdés hogy a szüleimet hagyjam cserben és költözzek albérletbe a párommal és a fiainkkal vagy maradjak a szüleimmel és tartsam be az ígérete.Tanácstalan vagyok...


2010. ápr. 26. 16:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen a szuleimet valasztanam az utan meg plane,h megutott... Ez egyebkent most komoly? Tenyleg elgondolkoztal azon,h egy olyan ferfi miatt koltozz el,aki megutott???
2010. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nehéz ezt a helyzetet megérteni,ezért is vagyok kiváncsi mások véleményére is.Én még mindig szeretem őt,meg az sem utolsó szempont hogy a kisfiunk 2 honapos.Fogalmam sincs mit kéne tennem...
2010. ápr. 26. 18:20
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
csak a kérdésedet olvastam el, a kommenteket nem, szerintem a férjeddel legyél, ez a leglogikusabb döntés, alapesetben. Aztán azt már te tudod csak mérlegelni, hogy menyire bántott meg stb., megéri-e. Alapesetben egy asszonynak nem a szülőknél a helye, ezt te is tudod.
2010. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

Semmiképpen nem vagyok a verés híve, én se tűrném el soha, de őszintén mondom, hallottam már olyan esetet, amikor azt mondtam, igaza volt xy-nak hogy lekevert egyet, én is ezt tettem volna, ill. megérdemeltem volna ha ilyet teszek (mondom ezt nőként).

Tehát nem a férjet akarom menteni, de még akkor is kérdés miért ütött meg? Áll amit korábban írtam, te csak mint "velünk lakott" személyként tekintettél rá eddig, elfajulhattak a dolgok.... szóval a kérdés miért ütött meg? Talán könnyebb lesz úgy tanácsot adni.

2010. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Azért írtam hogy velünk mivel a szüleim házában laktunk,ami az ő nevükön van és én mióta megszülettem velük lakom.

Azért ütött meg mert összeveszett a volt főnökével és én rátettem egy lapáttal azzal hogy beleszóltam egy az autónkkal kapcsolatos döntésébe.Tehát rám vetítette ki a dühét.

2010. ápr. 27. 18:09
 16/18 anonim ***** válasza:
hat szerintem ez keves egy pofonhoz... ezentul,ha rosszul alakul a napja es meg te sem leszel kedves,akkor barmikor megcsapkodhat??? Gondolkozz mar...
2010. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tegnap 14:06-os vagyok, ez valóban nem ok arra hogy megüssön. Nem tudok tanácsot adni, de a legjobbakat kívánom.
2010. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!Egyenlőre nem tudom mit csináljak, talán majd az idő eldönti...
2010. ápr. 28. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!