Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még esély a teljes...

Lehet még esély a teljes családra?

Figyelt kérdés
Kisbabám két hónapos, az apukájától külön élünk. Nagyon hamar terhes lettem és az elején beletelt pár hónapba, mire feldolgozta a helyzetet. Akkor egy pár hónapig egész jól alakultak a dolgaink, de aztán más okok miatt is külön kellett válnunk, így most földrajzilag is nagy a távolság. Mindketten az a típus vagyunk, aki ha nem látja sokáig a másikat, az érdeklődés is elvész, de a gyerekről mindig érdeklődik... ha újra egy városban élnénk szerintetek lenne még esélyünk, hogy kialakuljon egy szorosabb kapcsolat?
2010. ápr. 26. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a szerelem mindenképp.De ha csak azért akarod h együtt legyetek újra, h a kislányod mellett mindig ott legyen az apukája, akkor nem jó döntés!
2010. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kisfiam :)
2010. ápr. 26. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi :))) bár az mondjuk mind1:)
2010. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt irtad, hogy mindketten olyan tipusuak vagytok akik, ha tobb ideig vannak tavol egymastol, akkor elvesz az erdeklodes.Szerintem ez annak lehet a kovetkezmenye, hogy mar nem szeretitek egymast(persze csak feltetelezem)

Szerintem, ha ki is bekultok, ujra bele kellene szeressetek egymasba, ahhoz, hogy mukodjon a kapcsolat.Ugy viszont, ha nincs meg koztetek a varazs, nem sok ertelme van az egesznek, lehet hogy kesobb a gyerek fog szenvedni.

2010. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen, ebből a szempontból mindegy :)


Ha nincsenek meg az érzelmek, akkor persze nem is vágynék rá... úgy gondolom, ha újra többet találkoznánk, akkor visszatérhetne még az érzelem, csak nem tudom, hogy ez a férfiaknál is működik-e.

2010. ápr. 26. 14:26
 6/9 anonim válasza:
Apuka is tehetne azért,hogy újra együtt legyen a család,bár a leírásodból azt sejtem,hogy jól elvan nélkületek is...Ha csak az egyik fél akarja igazán a kapcsolatot,az már régen rossz...Gondolom neked kellene lépned,ha úgy döntenétek,hogy újra megpróbáljátok...Ha kölcsönösen hiányoztok egymásnak,akkor van esély az újrakezdésre...Napi kapcsolatban vagytok?
2010. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esély az van. De ne hajts rá minden eszközzel, inkább adj esélyt másnak is. Fő, hogy most ne aggódj, hogy a kisbabádnak nyugodt, boldog, türelmes anyukája legyen. Szerintem nevelgesd békességgel a kisbabát, és majd az Élet meghozza, amit akar.
2010. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nagyon kíváncsi lennék, vajon meddig jutottatok? Én is hasonló helyzetben vagyok...
2010. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Helo,

egy kis idot most megint egyutt tudtunk tolteni, es hat nem ugy viselkedik, mint akit egyatalan nem erdekelne a kettonk kapcsolata. Persze nem is igerget semmit, mert tudjuk mindketten, hogy a foldrajzi tavolsag meg egy ideig biztosan megmarad koztunk.

Amugy a gyerekkel egyertelmuen apakent viselkedik.

Sajnos egyelore csak ennyirol tudok beszamolni annak, aki kerdezte. Ez igy nem sok. Mindenesetre en meg massal semmikepp nem tudnam elkepzelni az eletunket, akkor inkabb egyedulallokent. Remelem nem igy lesz.

2010. szept. 28. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!