Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap 10 hónap után szakított...

Tegnap 10 hónap után szakított velem a párom. Esküvőt terveztünk októberre, minden le van foglalva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aztán tegnap beszóltam neki meg az utóbbi egy hétben sokszor, hogy ha nem tetszik el lehet költözni. Most megtette és nagyon fáj. Tegnap este elmentem a lakásukhoz (anyukájáékkal él most) és pont összefutottunk, nem akartam, de lent volt az utcán. Beszéltünk azt mondta, hogy én lelki terrorban tartottam és nem akarja magát tönkre tenni, de nagyon szeret. Menjek haza, adjak neki időt. Reggel ma amikor felkeltem láttam, hogy iwiwen kitörölt minden képet rólunk, a családi állapota egydülálló és az anyukája letörölt engem iwiw ismerpsei közül. Szerintetek véget érhet így? van még esély az újra kezdésre? Nagyon sokat hibáztam és nagyon szeretem, változtatni akarok magamon, pszichológushoz is fogok járni, mert tele vagyok szorongással és ezzel készítettem ki a legfőképp. Attól félek, hogy ha mérlegre rakja a jó és rossz tulajdnoságaimat, akkor nem jön vissza. Jah és hajnalban iwiwen azt írta, hogy hiányzom neki nem tud aludni, de nem akarja magát kikészíteni és ezért nem fog menni...:( Segítsetek kérlek!!!Jah és az egész családja utál, tehát valószínű, hogy ők szorgalmazák, hogy ne legyünk együtt!!
2010. ápr. 26. 07:57
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
MI van veled-veletek?
2010. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
tényleg, azóta van vmi javulás....?
2010. jún. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Semmi nem számít, csak a túzön-vizen átvitt szerelem. Ha ez nincs meg, nincs logika, józan ész. Kár a fáradtságért. Ez a kapcsolat valahol megfeneklett. A többi már csak hozzámagyarázás, hideg fejjel törtőnő okkeresés.

Hidd el, nem olyan szörnyű ez, idővel rá fogsz jönni. Jobb ez így, még akkor is, ha mos nagyon fáj. Jönnek még szebb idők!

2010. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Azóta annyi történt,hogy rendbe raktam az életem. Családot, barátokat a súlyommal is voltak problémáim. Túltettem magam rajta amennyire lehetett...majd jelentkezett..de már nem olyan volt, mert elkezdett szemétkedni. Olyan mint egy óvodás kisfiú és örülök,hogy valaki odafent vigyázz rám, mert elváltunk volna szerintem,ha házasság lett volna. Azóta kiderült még,hogy sír utánam és megbánta a dolgot...de nekem meg elkezdett alakulni egy kapcsolat valaki mással. Szépen lezártam magamban, nem utálom, nem gyűlölöm...de nem akarok semmit már inkább..

Aranyosak vagytok,hogy érdeklődtetek!

2010. aug. 17. 19:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!