Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap 10 hónap után szakított...

Tegnap 10 hónap után szakított velem a párom. Esküvőt terveztünk októberre, minden le van foglalva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aztán tegnap beszóltam neki meg az utóbbi egy hétben sokszor, hogy ha nem tetszik el lehet költözni. Most megtette és nagyon fáj. Tegnap este elmentem a lakásukhoz (anyukájáékkal él most) és pont összefutottunk, nem akartam, de lent volt az utcán. Beszéltünk azt mondta, hogy én lelki terrorban tartottam és nem akarja magát tönkre tenni, de nagyon szeret. Menjek haza, adjak neki időt. Reggel ma amikor felkeltem láttam, hogy iwiwen kitörölt minden képet rólunk, a családi állapota egydülálló és az anyukája letörölt engem iwiw ismerpsei közül. Szerintetek véget érhet így? van még esély az újra kezdésre? Nagyon sokat hibáztam és nagyon szeretem, változtatni akarok magamon, pszichológushoz is fogok járni, mert tele vagyok szorongással és ezzel készítettem ki a legfőképp. Attól félek, hogy ha mérlegre rakja a jó és rossz tulajdnoságaimat, akkor nem jön vissza. Jah és hajnalban iwiwen azt írta, hogy hiányzom neki nem tud aludni, de nem akarja magát kikészíteni és ezért nem fog menni...:( Segítsetek kérlek!!!Jah és az egész családja utál, tehát valószínű, hogy ők szorgalmazák, hogy ne legyünk együtt!!
2010. ápr. 26. 07:57
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi lennék mi van azóta
2010. máj. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
nagyon rossz lehet veled ha egy pasi sírva mondja másnak is meg neked is hogy szeret, de külön jobb lenne... az iszonyat terror! nem tudom hogy bírta 10 hónapig. neked először hörcsög aztán kiskutya kéne, aztán barát meg férj meg gyerek.
2010. máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Kérdező, te a fiú vagy, nem?
2010. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
Nem. Lány vagyok...ezek a hisztik nem igazán szoktak fiúra vallani. Nem történt azóta semmi. Szerda óta nem beszéltünk. Igen, sok hibát elkövettem ezt tudom is jól. Először megpróbálkozom ezzel a pszichológussal, akit ajánlottak, aztán meglátjuk mi lesz, mert ez így nekem sem jó már. Nem tudom mit gondoljak,hogy lesz-e ebből valami főleg, hogy nálatok is megoszlik ennyire a vélemény, valahol reménykedem benne, de a legrosszabb most az lenne, ha teljesen elhagynám magam, mert egy olyan lányra abszolút nincs szerintem szüksége, aki összetörten áll és vár...ha nem ő lesz a párom és nem lesz békülés, akkor is el akarom érni a változást, mert így sosem lesz normális kapcsolatom. Illetve nem változni akarok, hanem átalakulni és megszabadulni a rossz beidegződésektől...
2010. máj. 2. 09:27
 45/54 anonim ***** válasza:
A fiatal nők körében egyre inkább dívik az a szokás, hogy úgy fognak férfit, h. véletlenül terhesek lesznek. Így fognak férfit. Amit te is tettél azzal a fiúval egyféle terror volt, amilyen a fenti leírt véletlen terhesség is....
2010. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Nekem az az érzésem, hogy a háttérben a leendő anyós akciózik. Márpedig ha így van, a fiú végleg megfutamodott. Anyai sugallatra nem akar megnősülni. Én hagynám.
2010. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Hagyom. Én nem tudok mit tenni. Ennyit kaptam aztán majd lesz valahogy..
2010. máj. 2. 13:31
 48/54 anonim ***** válasza:
mondjuk mondj le minden foglalást, és legközelebb ne szervezd meg az egész esküvődet pár hónap együttlét után..
2010. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Amikor az ember minden nap csak biztosabb lesz a dolgában, hogy őket az Isten is egymásnak termetette akkor a hónapok vagy évek nem számítanak..gyereket akartunk, lakást stb. Ennek vége mostmár kezdem mindehogy elfogadni..Azért köszönöm a válaszod.

2010. máj. 2. 14:37
 50/54 A kérdező kommentje:
Ma egy héttel a szakítás utám kitörölt iwiwről, ezért minden reményem elszállt. Csak azt nem értem,hogy anyámat is kitörölte, csak miért? Nah mindegy már besokalltam én is kicsit...
2010. máj. 2. 16:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!