Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap 10 hónap után szakított...

Tegnap 10 hónap után szakított velem a párom. Esküvőt terveztünk októberre, minden le van foglalva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aztán tegnap beszóltam neki meg az utóbbi egy hétben sokszor, hogy ha nem tetszik el lehet költözni. Most megtette és nagyon fáj. Tegnap este elmentem a lakásukhoz (anyukájáékkal él most) és pont összefutottunk, nem akartam, de lent volt az utcán. Beszéltünk azt mondta, hogy én lelki terrorban tartottam és nem akarja magát tönkre tenni, de nagyon szeret. Menjek haza, adjak neki időt. Reggel ma amikor felkeltem láttam, hogy iwiwen kitörölt minden képet rólunk, a családi állapota egydülálló és az anyukája letörölt engem iwiw ismerpsei közül. Szerintetek véget érhet így? van még esély az újra kezdésre? Nagyon sokat hibáztam és nagyon szeretem, változtatni akarok magamon, pszichológushoz is fogok járni, mert tele vagyok szorongással és ezzel készítettem ki a legfőképp. Attól félek, hogy ha mérlegre rakja a jó és rossz tulajdnoságaimat, akkor nem jön vissza. Jah és hajnalban iwiwen azt írta, hogy hiányzom neki nem tud aludni, de nem akarja magát kikészíteni és ezért nem fog menni...:( Segítsetek kérlek!!!Jah és az egész családja utál, tehát valószínű, hogy ők szorgalmazák, hogy ne legyünk együtt!!
2010. ápr. 26. 07:57
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

Most eldöntöttem nem jelentkezem nála, és senkit nem hagyok, hogy írjon neki vagy hívja vagy kapcsolatba lépjen vele. Felnőtt ember el kell, hogy döntse, hogy mit akar megint ott tartunk, hogy akiknek tegnap este még írt azt mondta, hogy szeret, de nem bízik abban, hogy meg tudok változni. De én már el is döntöttem, hogy elmegyek dokihoz ha így alakul, ha úgy. De a végletekig engem sem lehet játékszernek nézni, mert adott egy negyed esélyt amivel nem is élhettem, mert már azelőtt vége volt...:(

Szeretem nagyon, kicsi még várok, de szerintem ennek vége:(

2010. ápr. 29. 16:39
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a szülei is ellene vannak, hogy kibééküljetek és azért változik a véleménye. Ha nagyon fontos enked, akkor menj el hozzuk, szülőket i sbeleértve és az összesen üljetek le, és ahogy ide szépen leirtál, bevallottál magadról, a hibáidról meg midnenről, azt ismerd el nekük is és akkor mondd el, hogy orvoshoz is elmész és tudod, hogy te is okoztat ezt a helyzetet...

ha naygon szereted akkor tedd meg.

2010. ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj , hogy ezt írom, de számomra nagyon önzőnek tűnsz...

Te hibáztál, a párod időt kért és Te ha jól számolom 5 nap után már fel vagy háborodva , hogy nem dönt...

Én is voltam ilyen helyzetben, nem küldtem senkit beszélni a párommal, néha egy smst írtam , hogy tudja gondolok rá. És 1 hónap után átrágta a dolgokat és visszajött hozzám...

Ma ő a gyerekem apja és boldogok vagyunk. Ha akkor én is sürgettem volna akkor tuti hogy nem lennénk már együtt.

LEhetséges, hogy a párod szülei is ezt látják... na meg ő is:S

Örülj annak a negyed esélynek, bár nem tudom ha visszamenne akkor nem hallgatná-e hogy "Te meg szakítani akartál velem..."

2010. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Igazad van. Örülök annak ami van, de nem vagyok képes hosszú hónapokig várni, mert abba belehalok...Most hagyom, nem jelentkezek, nem küldök semmit és senkit hozzá. Mondjuk eddig se küldtem, de most megkértem azokat akik segíteni akartak, hogy ne vegyék fel vele a kapcsolatot.Nem akarok önző lenni, ezen is változtatni szeretnék, mondjuk minden kapcsolatomban az voltam csak ebben az egyben nem..mindenemet odaadtam és oda is adnám érte...de az idő az egyetlen ami megoldja ezt a helyzetet..legalábbis ebben reménykedem.

2010. ápr. 30. 10:59
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem fer tőlle hogy húzza a lány agyát. Most valakit vagy szeretünk és akkor úgy szeressük amilyen vagy nem szeressük, de akkor meg hagyjuk békén és ne hitegessük. Nem olyan nehéz ezt eldönteni.
2010. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
25 évesen ennyi eszetek h lehet? 10 hónapja vagytok együtt,de már az esküvőt terveztétek,meg foglaltátok le! PFF....
2010. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem nem kell ítéletet mondani. Mi kb két hét után költöztünk össze, és már egy éve együtt vagyunk.
2010. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Ebből a kapcsolatból már nem lesz semmi.
2010. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?Kíváncsi vagyok
2010. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom miert kell fikazni a masikat meg nyomni a negativat, hogy ebbol nem lesz semmi miert ne lehetne.

Ok hibazott, kiszivta a veret.

Ha pasi lennek en is kitettem, kitettelek volna.

Ha masert nem, hogy tanuljal en meg atgondoljam a dolgokat.

Szerintem kineziologust keress, ne pszihologust.

Ha mar voltal parszor, utana hivd fel, hogy beszeljetek, esetleg, hogy egy ilyenre menjen el veled, es mondja el o mit tapasztalt, emrrt ezsel o is sokat segithet abban, hogy a dolgok megoldodjanak benned, es koztetek!

Ha igy szeret en nem latom elveszettnek ezt a dolgot, de helyre kell tenni benned ezeket a negativ beidegzodeseket.

Valoszinu azert utal a csalad, mert lattak, hogyan szipolyozod ki a fiukat.

De ez is lehet maskepp!

Letorotl anyos az iwiw-rol, hat ki tudja hany storyt kellett mar vegighallgatnia a kisfiatol, hogy "anya mit tegyek"

Szoval rajtad a sor es ezt Te is tudod!

Ezt most Neked kell helyre hozni!

O szerintem kicsit elfogyott belul, es nana, hogy retteg attol, hogy a kovetkezo 50 evet igy kell leelnie!

Ne keslekedj! Irany egy kineziologus, es ha o is ugy latja vonjatok be a parodat is.

Szerintem a fiu benne lesz, hogy segisten neked, ha igy szeret!

Sok sikert!!!

2010. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!