Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap 10 hónap után szakított...

Tegnap 10 hónap után szakított velem a párom. Esküvőt terveztünk októberre, minden le van foglalva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aztán tegnap beszóltam neki meg az utóbbi egy hétben sokszor, hogy ha nem tetszik el lehet költözni. Most megtette és nagyon fáj. Tegnap este elmentem a lakásukhoz (anyukájáékkal él most) és pont összefutottunk, nem akartam, de lent volt az utcán. Beszéltünk azt mondta, hogy én lelki terrorban tartottam és nem akarja magát tönkre tenni, de nagyon szeret. Menjek haza, adjak neki időt. Reggel ma amikor felkeltem láttam, hogy iwiwen kitörölt minden képet rólunk, a családi állapota egydülálló és az anyukája letörölt engem iwiw ismerpsei közül. Szerintetek véget érhet így? van még esély az újra kezdésre? Nagyon sokat hibáztam és nagyon szeretem, változtatni akarok magamon, pszichológushoz is fogok járni, mert tele vagyok szorongással és ezzel készítettem ki a legfőképp. Attól félek, hogy ha mérlegre rakja a jó és rossz tulajdnoságaimat, akkor nem jön vissza. Jah és hajnalban iwiwen azt írta, hogy hiányzom neki nem tud aludni, de nem akarja magát kikészíteni és ezért nem fog menni...:( Segítsetek kérlek!!!Jah és az egész családja utál, tehát valószínű, hogy ők szorgalmazák, hogy ne legyünk együtt!!
2010. ápr. 26. 07:57
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

szia!


10 hónap után esküvő?? Ez nagyon kevés még együttélésből is.....Meg a szorongás lehet különféle mértékű. Mivel letörölte a közös képeiteket, valószínű nagyon mérges .Hány éves vagy?

2010. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
08.21-es Igazad van..ha ezt nézem akkor lehet, hogy jobb neki nélkülem, mert sokkal jobb embert érdemel mint én...le kell mondanom róla a szívem megszakad. 25 évesek vagyunk/leszünk mind a ketten. Szeret ezt érzem és ő is tudja, hogy én is szeretem,csak túl sok mindent akartam egyszerre és a jelennel nem törődtem..
2010. ápr. 26. 08:24
 13/54 A kérdező kommentje:
Kb másfél éve lettünk volna együtt az esküvőkor..annyira szerettük egymást, hogy elképzelhetetlennek tartottuk,hogy ezt valami szét szedi..de nekem sikerült:(
2010. ápr. 26. 08:25
 14/54 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Egy tanácsot adhatok, ami nekem mindig bejött. Ne keresd most! Ha állandóan mész utána, és bocsánatot kérsz, csak mégjobban arra ösztönzi, hogy lezárja a kapcsolatot végleg. Viszont ha nem keresed, szerntem rövid időn belül annyira fogsz neki hiányozni, hogy újra fogja gondolni a dolgot. De gondolj bele, hogy alakulhatna ki benne a hiányérzet, ha állandóan keresed, esdekelsz, stb.. ennél rosszabbat egy nő nem tehet. Várd meg hogy keressen, de minimum egy hetet adj neki. Én egy hónapig nem kerestem a párom, aztán már nem bírt tovább nélkülem lenni, és mindent megtett azért, hogy együtt legyünk újra. A másik, hogy legyen önbecsülésed. Biztos, hogy orvosi eset vagy? Biztos, hogy túl sokat akartál? Ne kérj bocsánatot azért, amilyen voltál, legálábbis többször már ne! Sok sikert, remélem kibélültök!
2010. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
67%
08:21 -es vagyok Látod meg is válaszoltad magadnak a kérdést - ha te magad is azt gondolod, hogy ő jobbat érdemel, akkor épp emiatt viselkehetsz úgy vele, ahogyan tetted, hisz nem tudod igazán becsülni, mert tudod, ezt nem kellene eltűrnie amit csinálsz... remélem érthető amit írtam!? Szóval beszéljetek, mondd el neki, hogy érzed, így megölöd azt a szerelmet ami köztetek van, s szeretnél megváltozni, minden erőddel ezen lesze... szerintem ha látja, felismerted a hibáidat elmúlik a harag amit érez! Addig pedig el kell engedned, amíg sikerül tisztába jönni magaddal, hidd el utána többet tudsz adni neki - tudom ,ilyenkor jön az, hogy mi lesz ha talál magának mást? - ha így lesz, akkor nem egymásnak vagytok teremtve, és még így is nyersz az ügyön, hiszen rendbe jössz magaddal, és ez nagyon sokat számít egy kapcsolatban! ( 27 éves nő vagyok)
2010. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
69%

Szia, nem akarok támadni, de mint látod ezért nem kell 1o hónap után esküvőt tervezni:(

Jóformán nem is ismeritek egymást (durván szólva) egy év se telt el, tehát még elég korai sok mindent elkapkodni...

Nekem az a véleményem, hogy ha az utcán képes volt Veled szakítani, utána letörölni iwiw-ről, kicserélni a családi állapotát, akkor pont ilyen könnyen fog kitörölni az életéből is egy napon:( Az anyja viselkedése meg elég gáz...:-S

Gondold át, hogy tényleg rá van-e szükséged, ezt meglehet-e még úgy beszélni, hogy ne maradjanak tüskék? Tudtok-e egymás szemébe nézni megbántódottság nélkül? Vajon tényleg szeretitek-e egymást?

te szereted Ő-t vagy csak szeretnéd?...

rendezzétek magatokban a dolgokat, beszélgessetek és mentsétek ami menthető:)

2010. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
83%

Én megértem a fiút. Én ugyanis az első ilyen beszólásnál otthagytalak volna. Mi az hogyha valami nem tetszik, akkor húzzak el? ilyen hozzáállással nem lehet egy kapcsolatban élni...


Nos, jó ha felismered a hibáidat, de az ismeret nem elég, legközelebb nem is szabad elkövetni. A másik, lehet hogy nem ártana valami könyvet olvasgatnod, hogy hogyan szeressük a másikat, vagy valami hasonlót.


A srác meg szeret téged, önmagában is vívódik, és a szülei helyében én is ellened lennék. Ki akar a gyerekének egy hárpiát, nem igaz? de ettől függetlenül még biztos lesz alkalmad bizonyítani, csak időt kell hagyni. Most 2-3 hétig ne keresd, addig lenyugszik, aztán esetleg lehet találkozni vele, de csak mint barátok, aztán hátha alakul valami. És nagyon figyelj magadra, hogy hogyan kell szépen viselkedni a másikkal!!


31/N

2010. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
Nem az utcán szakított velem, de ez lényegtelen. Igen bennem is ez van valahol hogy ha ilyen könnyen kitörölt mindent akkor engem is ki fog...A másik, hogy igazatok van, ha jön más akkor nem egymásnak voltunk teremtve...Csak ezt most nagyon nehéz elfogadnom. Anyukám egy hónapot mondott, ha addig nem történik semmi akkor el kell, hogy felejtsem. Tudom, hogy szeret, mert ha nem szeretne akkor nem ment volna le mondjuk a szüleimhez és nem sír tiszta szívből, remegő ajkakkal, hogy szeret, de nem bírja tovább..az esküvő már más dolog, igen lehet, hogy korai volt. De most képzeljetek el két embert akik kiegészítik egymás mondatait hasonló az életük, az élet felfogásuk mindenük. Megértettük egymást nagyon...sokat stresszeltem a meló, az esküvő, lakás, gyerek miatt és mind rajta vezettem le..mindig aggódtam valamiért sosem voltam nyugodt és kiegyensúlyozott...ez volt a legnagyobb baj és neki is gyomorgörcse volt már emiatt..
2010. ápr. 26. 08:47
 19/54 A kérdező kommentje:
08:46-os Igazad van teljes mértékben. Ezért mondtam, hogy nekem orvos kell, mert nem lehetek ilyen..nem akarom azt bántani akit szeretek...
2010. ápr. 26. 08:49
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen meg tudnak érteni, nekem most lett vége a kapcsolatomnak 3 év után, azért mert már nem "úgy" szeret, és miközben ő azon őrlődött, hogy hogyan vessen véget a kapcsolatunknak, én gyereket terveztem meg esküvőt. De nálad még van remény!

Szerintem beszéljétek meg, mondd el neki, hogy hol érzed, hogy hibáztál, és ő is mondja el a véleményét, a sérelmeit, ígérd meg, hogy elmész pszihológushoz, és tűzzetek ki egy dátumot, amikor találkoztok, mondjuk szerintem 2 hónap ideális. Addig pedig igyekezz azon, hogy jobb ember legyen belőled, és ezt tudd megmutatni is! De ne miatta akarj jobb lenni, hanem saját magad miatt!


Amíg a férfi szeret, nincs minden veszve! Nagyon drukkolok neked!

2010. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!