Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap 10 hónap után szakított...

Tegnap 10 hónap után szakított velem a párom. Esküvőt terveztünk októberre, minden le van foglalva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aztán tegnap beszóltam neki meg az utóbbi egy hétben sokszor, hogy ha nem tetszik el lehet költözni. Most megtette és nagyon fáj. Tegnap este elmentem a lakásukhoz (anyukájáékkal él most) és pont összefutottunk, nem akartam, de lent volt az utcán. Beszéltünk azt mondta, hogy én lelki terrorban tartottam és nem akarja magát tönkre tenni, de nagyon szeret. Menjek haza, adjak neki időt. Reggel ma amikor felkeltem láttam, hogy iwiwen kitörölt minden képet rólunk, a családi állapota egydülálló és az anyukája letörölt engem iwiw ismerpsei közül. Szerintetek véget érhet így? van még esély az újra kezdésre? Nagyon sokat hibáztam és nagyon szeretem, változtatni akarok magamon, pszichológushoz is fogok járni, mert tele vagyok szorongással és ezzel készítettem ki a legfőképp. Attól félek, hogy ha mérlegre rakja a jó és rossz tulajdnoságaimat, akkor nem jön vissza. Jah és hajnalban iwiwen azt írta, hogy hiányzom neki nem tud aludni, de nem akarja magát kikészíteni és ezért nem fog menni...:( Segítsetek kérlek!!!Jah és az egész családja utál, tehát valószínű, hogy ők szorgalmazák, hogy ne legyünk együtt!!
2010. ápr. 26. 07:57
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele meg egy találkát és mondd el neki ezeket, és igérd meg h elmész pszihológushoz! Vgay együtt elmentek h lássa h komolyan gondolod!

sajnállak!

2010. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
97%

Fogalmam sincs, mi lesz veletek. Talán helyrejön a kapcsolat, talán nem. Most még reménykedsz, de ha ilyen rövid idő után a másik kilépett, az nem jót jelent. Talán helyesebb lenne elengedned.


(Az mekkora bunkóság, hogy az anyja törölt az ismerősei közül!)

2010. ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Durva. Mindenképpen beszélj vele,hátha sikerül kibékülnötök.
2010. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy elrontottad... remélhetőleg legközelebb bölcsebb leszel.
2010. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon sajnálom, pokoli lehet! Az, hogy ilyen "könnyen" kilép, és máris határozottan azt mondja, nincs visszaút, azt sejteti, hogy őbenne már régebben megérett ez a gondolat... :( Szörnyű lehet, hogy pontosan tudod, te reontottad el - legalábbis sokmindenben hibáztál, ahogy írtad! Tudom milyen kétségbeesett helyzet ez, így éreztem mikor 5 év után elhagyott a párom - pedig nem is rajtam múlt, de pokoli nehéz volt feldolgozni, hogy ő már nem harcol azért, amiért én élek! Adj neki tényleg pár napot, tudom iszonyú nehéz, de ne keresd! - és persze nem lehet így vége, kell még beszéljetek, csak ne így, tele indulatokkal!

Az meg amit a családja művel... hát arról ő nem tehet, de ez sem egyszerűsíti le a helyzeted!

Nagyon szurkolok, kitartás!

2010. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindenki ezt mondja, de tényleg annyira szeretem, hogy rá alapoztam a jövőmet, de mégis elmartam magam mellől:( Gyereket akartam tőle, házasság stb...
2010. ápr. 26. 08:13
 7/54 A kérdező kommentje:
Itthon ülök, csak szívom a cigiket egymás után...nem merek neki írni sem hívni, mert arra kért, hogy adjak időt, ne legyek erőszakos, de félek, hogy elfelejt és nem jön vissza...imádom nagyon...:'(
2010. ápr. 26. 08:15
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nagyon sajnálom ami veled történt.


És az esküvő kinek az ötlete volt? Biztos hogy ő is akarta?

Nem tudom, de nekem azért 10hónap után kissé korai(persze ez az én véleményem csak)

Nem lehet hogy megijedt az esküvőtől is?


Én a helyedben mindenképp megkérném hogy találkozzunk és beszéljetek!


Nem tudom mennyire ragaszkodik az elhatározásaihoz, de sajnos előfordulhat hogy végleges a döntése.

Mondd el neki, hogy igyekszel változni és azt is hogy ha szeretné várhattok az esküvővel, de nem akarod elveszíteni és tudod hogy hibáztál.

2010. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Teganp elmondtam neki, hogy tudom, hogy hibáztam és m hogy szeretem meg, hogy orvosi segítségre van szükségem. Az esküvőt ő akarta inkább. Azt mondta, hogy eddig senkinél nem érezte, hogy családod, gyereket akar csak nálam. Meg tegnap is azt mondta, hogy nagyon szeret. A gyűrűjét elvitte az apukámhoz és sírt ott is, de mondta,hogy ő már ezt nem bírja..Nem akarom végleg elveszíteni, de úgy érzem, ha nem keresem feldolgozza és teljesen elfelejt, de erőszakoskodni sem akarok..tanácstalan vagyok és nagyon fáj...
2010. ápr. 26. 08:21
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad mennyi idős vagy- és ő mennyi?

Egyébként ha elolvasod amit írtál, csak arról szól, hogy te mit szeretnél, hogy neked mennyire rossz... kicsit őt tedd előtérbe, gondold át ő mit érez, mikor ilyeneket vágsz a fejéhez, és őt mi tenné boldoggá... ha nem te vagy az, sajnos el kell fogadni! Szóval így próbálj közeledni, hogy nem magadtat, hanem őt helyezed előtérbe, és meghallgatod!

2010. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!