Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek nagymamámnak?

Mit vegyek nagymamámnak?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva lesz mama 68. születésnapja.

Tanácstalan vagyok, ötletem sincs, hogy mit kéne neki venni?

Ami értékes, de nem drága, személyes, kedves, és neki való, korához illő.

Szerintetek?


2010. ápr. 25. 18:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem keress egy régi képet a kedvenc emlékéről (esküvő, kisbabakori kép a gyerekéről, közös kép veled) ami még fekete-fehér, vagy már nagyon rossz.. vidd el egy fényképészhez, ők szoktak vállalni képfelújítást, nagyítást stb.. és csináltass belőle egy nagyobb, jobb minőségű képet amit aztán bekeretezhetsz és neki adhatsz :)


keresztanyukám ezt kapta szülinapjára a lányától és nagyon örült neki, azóta is kint van a polcon...

2010. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:) sztem ez beleszámít,csak azért kérdem:)
2010. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
esetleg ásd bele magad, hogy milyen zenéket, filmeket szeret, és készíts neki egy összeállítást :)
2010. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A legidősebb unokám számitógép-programozó.10 unokám van és 4 dédunokám,és nem egy helyen laknak.Mindenkit lefénykéepezett,vagy fényképeztetett,és egyetlen képre tette mind a 14 unokát. Bekeretezve adták át a 75,szülinapomra.
2010. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kellene tudnod, hogy mi az, aminek a legjobban örülne! csak az én példámat tudom felhozni: az unokatestvéremék mindig valami apróbb háztartási dolgokat vagy tárgyakat veszenk neki névnapjára, szülinapjára, karácsonyra. De az én mamám egy kicsikét maradi és nem igazán akar haladni a korral (76 éves), ami nem is baj. szóval nem rajong, az új mikroért, mert nem használja és inkább melegiti az ételt a gáztűzhelyen. a tárgyakat nem tudja használni, hiszen abba a pár szobába, ahol tartózkodik mégsem lehet minden együtt és amúgy is csak a port fogják. de mivel az unokatestvéremék nem állnak annyira közel a mamámhoz, igy azt hiszik az ő ajándékuknak örül a legjobban, mert az egyrészt drágább és modernebb. csakhogy ők nem tudják, hogy a mamám sajnálja magára a "luxus" dolgokat, ezért nem is veszi meg őket, mint pl.: édességek, rágcsálnivalók, gyümölcsök. Mi mindig ezzel szoktuk meglepni őt és ennek örül a legjobban!!! ezért neked kellene tudnod, hogy mit értékel és mit nem!
2010. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!