Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvassátok el!? Fontos!

Olvassátok el!? Fontos!

Figyelt kérdés

a barátom most hívott fel,hogy meghalt az édesapja:(

én őt nem ismertem,2 hónapja vagyunk együtt a barátommal,és szeretnék neki támaszt nyújtani ebben a helyzetben.nekem szerencsére még nem volt ilyen tapasztalatom,kérlek segítsetek,mit tehetnék,hogy könnyebb legyen neki most.

ma találkoztunk volna,de mondta,hogy majd legközelebb,mert az édesapja meghalt,én erre annyit mondtam,hogy jó,és hogy sajnálom ami a papájával történt.szerintetek küldjek neki SMS-t,hogy számíthat rám amiben csak kell?mit tegyek,hogy könnyebb legyen neki most?vagy ilyenkor először hagyjam lehiggadni és később keressem föl?


nagyon köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 25. 16:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
igen küldj neki sms-t de ne aggódj ha nem ír vissza vagy rosszat szolna. :| biztos rosszul van most de nem csodálom :S
2010. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem holnap mindenképp keresd meg őt, és öleld át, ennyi is bőven elég, de ami fontosabb, hogy legyél mellette, amikor szüksége van rád, ha egyedül akar lenni, akkor hagyd egyedül. És részvétem a papája miatt:(
2010. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
és ez így jó lenne:ha bármiben tudok segíteni szólj nyugodtan,nagyon sajnálom ami történt.?
2010. ápr. 25. 16:39
 4/27 A kérdező kommentje:
köszönöm:(
2010. ápr. 25. 16:39
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is küldj neki egy sms-t, hogy rád mindenben számíthat, stb...


néhány óra múlva meg hívd fel, hátha megnyugtatod a hangoddal, kérdezd meg tőle, hogy szüksége van-e rád (úgy értem, hogy akar-e találkozni veled) és ekkor majd kapsz egy konkrét választ, hogy mit tegyél.


ezt szerintem minden ember máshogy reagálja le, van akinek "társaság" kell, van aki hosszabb-rövidebb időre "elvonul"... légy vele türelmes

2010. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy válaszoltatok.

együtt érzek vele,és nagyon sajnálom,nem voltam még ilyen helyzetben szerencsére,és nem tudom,hogy hogyan segíthetnék neki.küldtem neki egy SMS-t,hogy részvétem és hogy bármiben számíthat rám.holnap felhívom,remélem addigra megnyugszik kicsit.

2010. ápr. 25. 17:00
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom

nekem két hete halt meg a papám:( és a barátom nekem is irt de én nem tudtam vele foglalkozni, ilyenkor csak ő rá gondol az ember és egy olyan tudatállapotban van hogy most ez tényleg igaz e...én is csak bámultam előre és szörnyű volt nem érdekelt semmi, rengeteget sírtam.

szerintem irj neki, de ha nem válaszol kicsit hagyd pár napig. ezt nagyon nehéz feldolgozni. és ennél még a temetés még rosszabb lesz.

20/L

2010. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

utolsónak:nagyon sajnálom,részvétem,sok erőt kívánok.


igen a temetés borzasztó lesz.

nagyon nehéz most a barátomnak,mert ő egyiptomi,és az apukája kinnt élt.el sem búcsúzhatott tőle.és már az édesanyja sem él.

:(

nagy köztünk a korkülönbség,és félek,hogy nem tudom neki kifejezni,hogy mennyire sajnálom ami vele történt.én még nem éltem át ilyesmit szerencsére.

2010. ápr. 25. 17:17
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
igen, jólesik neki, és hálás lesz hogy ilyen barátnője van.
2010. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne sms-t írj mert az jelentéktelen. Hanem fogd magad és azonnal menj el hozzá. Nem kell semmit sem mondanod csak öleld át és hagyd hogy sírjon! Egy SMS-sel nem rendezheted le...
2010. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!