Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondana valaki egy okot hogy...

Mondana valaki egy okot hogy miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
A legnagyobb gondom hogy nagyon kövér vagyok.Mindig is magabiztos és népszerű lány voltam a suliban,de amióta gimibe mentem ez teljesen megváltozott.Anyu lehord minden ,,dagadt,tehén,állat"-nak.Nincsenek barátaim,egysem,mert már a legjobb barátnőm is pofára ejtett.Magányos vagyok,otthonülős,a pasikat teljesen nem érdeklem,ézért félek közösségekbe járni,mert folyton kicikiznek és csúfolnak.Gáz cuccokba járok,mert semmi sem az én méretem,és amúgy sincs pénze a családnak hogy vegyenek nekem új holmikat.Még soha nem volt barátom,pedig nagyon szeretnék eggyet.:(. A világ legrohattab falujában élek,ami tele van mocskos cigányokkal,így ki sem tudom tenni a lábam az utcára mert azonnal belémkötnek.Romokban az életem....annyi mindent szeretnék,de semmi se jön össze.Az élet kiszúrt velem.De miért?Ha tükörbe nézek,sírok és akárhova kell mennem,félek hogy kicsúfolnak-mert mindig kicsúfolnak,bárhol is vagyok.Leakarok fogyni de nem megy!!!Már régóta próbálkozok...nincs értelme...Mit tegyeeek???:(
2010. ápr. 25. 07:16
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ngyon remélem hogy így lesz:)
2010. ápr. 27. 15:38
 22/29 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem inkább legyél öngyilkos, ha ekkora hülye vagy, hogy ezen gondolkodsz.
2010. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Figyelj! Az öngyilkosság csak a gyávák fegyvere. Azt írtad, hogy vannak álmaid! Akkor meg kell őket valósítanod! És hogy? Segítek. De komolyan! Megértő tudok lenni, és biztos segíteni is tudok neked! Én is 13 kg-t adtam le egy hónap alatt... Ebben is segítek neked! Küldj egy e-mailt, majd felveszlek msn-re és beszélgetünk :) Azt mondtad úgyis otthonülős vagy... e-mail: esze94@freemail.hu
2010. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ha Miskolcon laksz és Bélteky Georginának hívnak akkor sztem ismerlek:O mert van egy ien lány aki ugyanilyen problémákkal küzd.csak azért kérdem.
2010. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
jaa faluban élsz?? akkor mind1
2010. dec. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Klaudia1996 válasza:

Szia!

Én ugyan ebben a hogy is mondjam betegség vagy hülyeségben szenvedek,én is eléggé túl súlyos vagyok,nagyon csúnyának érzem magamat,néha az én anyukám is lehord,hogy egy kövér csúnya lány vagyok,és tiszta apámra hasonlítok,mert az apám se valami vékonyka,és hogy egyáltalán nem hasonlítok rá azaz anyura!De néha anyukám azt mondja,hogy olyan szép vagy,nem vagy te kövér,de csak azért mondja,hogy ezeket elhiggyem,de nem hiszem el,mert amikor bele nézek a tükörbe nem egy szép lányt látok,mint az utcákon,a tv-ben vagy a barátnőim,hanem egy nagyon csúnya kövér lányt!Én sem tudok fel venni semilyen szép ruhát,mert vagy nem megy rám,vagy úgy nézek ki benne mint egy zsírgömb,nagy a combom,nagy a belem,már lóg a karom,nagy a seggem,meg vagyok mindenhol repedve és már szemüveges is vagyok,tiszta szerencsétlen!Úgyhogy ne hidd,hogy egyedül vagy!Utálok itt Budapesten élni,gyűlölöm ezt a helyet,már le se megyek le vinni a kutyákat sétálni,mert nem bírok lent lenni,nem szeretek itt lakni,ahol én!Rengetegszer vettem elő a kést,hogy öngyilkos leszek,már 2-szer is a pszihiátrián kötöttem ki!Nem bírom az iskolát,nem bírom,ha parancsolgatnak nekem,és van bennem valami szorongás,egy határ,hogy nem bírom az egészet,és öngyilkos akarok lenni!Ahogy olvastam a történetedet,rá jöttem,hogy ugyan olyan a problémád mint nekem!Úgy érzem,hogy senki se szeret,nincs barátnőm,se pasim!És úgy érzem,hogy engem senki se akar!Ahogy haza jövök a suliból,kényszerből le kell vinnem a kutyákat,mert anyu parancsolja,de én utálom,mert egyrészt lusta vagyok mint a dög,másrészt,meg utálok ezen a környéken élni!És ahogy haza jövök,meg ebédelek,aztán be kapcs a tv,és a számítógép,és döglök mint egy zsírszalonna!Már csomószor próbáltam le fogyni,de nem ment,mindig azt mondom magamnak,jaj ez a kicsi kaja nem árt,holnap el kezdem akkor a fogyókúrát!Eljön a nap,aztán fojtatódik ugyan ez elölről!Jó akkor majd hétfőtől fogyózom,de soha nincs az a nap,amikor nálam,el kezdődne a fogyókúra!Sportolni se sportolok semmit,mert lusta disznó vagyok!Ha anyukám le küld a közértbe,itt van lent egy köpésre,arra sem megyek el,mert nagyon lusta vagyok!Ha az osztálytársaim,felhívnak,hogy nem e megyek le velük sétálni a térre,mindig hazudom nekik,hogy,nem lehet mert megyünk el anyuval bevásárolni,vagy valahová,hogy ne keljen el menni az osztálytársaimmal sétálni!Én is nagyon sok mindent szeretnék az élettől,de úgy érzem,hogy semmi az ég adta világon nem jön össze!:((És ez miatt,hogy csúnya vagyok,nagyon sokat szomorkodok,és ez tejesen le hangol!Semelyik ember már rám se akar hederíteni,mert semmi élet kedvem nincs!Mindig azt kérdezem,hogy mi a francnak születtem ide??Amikor semmi jó nincs az életben,vagy az életemben!Azt látom,hogy mindenki boldog,mosolyognak,én meg azt kérdezem magamtól,hogy én mért nem vagyok boldog,miért nem mosolyoghatok???Ha megyek valahová,nagyon rosszul érzem magamat,vagy ha látok egy helyes fiút,mert arra gondolok,hogy hogy nézek ki,és,hogy ki röhögnek,ezért már el se megyek sehova!Most Tavasszal elutazom a családommal Albániába,és ott nagyon helyes fiúk vannak,na de erre én,ÚRISTEN DE ÉN NEM KAPOK EGYET SEM,MERT NAGYON CSÚNYA VAGYOK!!!De most már nagyon le szeretnék fogyni,hogy valahogyan szépnek érezzem magamat!De tudom,hogy ez nagyon nagyon nehéz lesz,és nagyon sok önakarat kell hozzá!Mindenki azt mondja nekem,hogy először én nekem kell elfogadnom magamat,nézzek bele a tükörbe,hogy van bennem is szép,de én bele nézek a tükörbe de nem látok semmi szépet magamon!Én csak azt szeretném mondani,hogy nyugodj meg nagyon sok tini lány ebbe szenved,én is nagyon!Uhh ez egy

regényre sikeredett,de nagyon sok mindent még nem írtam le!Nagyon szeretnék veled beszélgetni,és meg ismerni téged,ha te is akarod!Most ennyi!Ha tudsz kérlek írj vissza,várom a válaszodat!Szia,puszi!

2011. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
@Klaudia1996: tl;dr
2011. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
ha mondod hogy öngyilkos leszel akkor biztos nem mered megtenni..mert ilyet csak a gyávák írnak..ne légy ilyen..és tudom hogy le akarsz fogyni..
2011. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Szinte nekem is ilyen volt. Nagyon kicsi korom óta minden gyerek és utált mert szeplős voltam és NAGYON göndör volt a hajam. Most már nem így van. (Ki véve a szeplőket). El kezdtem simítani a hajam és lettek barátaim. A kövérség számodra olyan mint nekem volt a hajam. Én mindig azt hittem hogy soha nem lesz sima hajam és soha nem lesznek barátaim. Az én családomban is voltak NAGYON rossz dolgok és én is az öngyilkosságot terveztem de már örülök hogy nem tettem meg. Mostanra minden rendeződött körülöttem. Eddig soha nem volt legjobb barátnőm, de már van. Hidd el neked is így lesz. Elösszőr rossz minden aztán minden rendbe jön. Anyukádnak pedig mond meg hogy nagyon rosszul érint az hogy ő is csúfol téged! Próbálj meg vele beszélgetni! Hát sok sikert kívánok neked, tudom hogy sikerülni fog.:)
2011. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!