Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondana valaki egy okot hogy...

Mondana valaki egy okot hogy miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
A legnagyobb gondom hogy nagyon kövér vagyok.Mindig is magabiztos és népszerű lány voltam a suliban,de amióta gimibe mentem ez teljesen megváltozott.Anyu lehord minden ,,dagadt,tehén,állat"-nak.Nincsenek barátaim,egysem,mert már a legjobb barátnőm is pofára ejtett.Magányos vagyok,otthonülős,a pasikat teljesen nem érdeklem,ézért félek közösségekbe járni,mert folyton kicikiznek és csúfolnak.Gáz cuccokba járok,mert semmi sem az én méretem,és amúgy sincs pénze a családnak hogy vegyenek nekem új holmikat.Még soha nem volt barátom,pedig nagyon szeretnék eggyet.:(. A világ legrohattab falujában élek,ami tele van mocskos cigányokkal,így ki sem tudom tenni a lábam az utcára mert azonnal belémkötnek.Romokban az életem....annyi mindent szeretnék,de semmi se jön össze.Az élet kiszúrt velem.De miért?Ha tükörbe nézek,sírok és akárhova kell mennem,félek hogy kicsúfolnak-mert mindig kicsúfolnak,bárhol is vagyok.Leakarok fogyni de nem megy!!!Már régóta próbálkozok...nincs értelme...Mit tegyeeek???:(
2010. ápr. 25. 07:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"MAGYAR GÁRDA??????

Hát teljesen kretén vagy és felháborító , hogy egy elkeseredett lányt próbálsz csábítgatni..."


Köszönöm a reagálásodat, Kedves Válaszoló!

Én nem úgy értettem, hogy lépjen be a Magyar Gárdába!!! Milyen csábítgatásról beszélsz????

Azt akartam elmagyarázni, hogy ez a szervezet már nagyon sok faluban sikerrel lépett fel a zömében cigányok lakta falvakban a magyar emberek védelmében. Ha bármilyen módon is bántalmazzák (akár testileg, akár lelkileg), arra megoldást kell találni, és nem szabad annyiban hagyni, mint ahogy nagyon sokszor a településvezetés csinálja, szemet húnyva a dolgok felett.

Szervusz! Neked is szép napot!

2010. ápr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%

kedves kérdező, az élet szar, de nem fog a szádba repülni a sült galamb, ha szar az életed tégy ellene


amúgy a dagadtat definiáld már légy szíves, hány kg/cm/éves vagy?

2010. ápr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%

Csitt-csatt!

Ez két pofon volt! Szedd össze magad!

Az összes problémádra van megoldás,de csak saját magad oldhatod meg.A kövérségre olvasgasd a fogyókúra részt itt a gyakori kérdéseken.Sokat lehet belőle tanulni.Ha lefogytál pasizhatsz a városban,ahol gimibe jársz,ott később dolgozni kezdtek,és kivesztek egy albérletet(így a "római" kérdés is megoldódik,és anyádat se kell hallgatnod).......

2010. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
hogy akarsz az élettől vagy másoktól kapni dolgokat, ha te sem adsz magadból semmit?! hogy várhatod el másoktól, hogy szeressenek, ha te gyűlölsz másokat?!
2010. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

olyan problémákkal küzdesz,amivel mindenki megküzd tinikorában..

erősebb testalaktú vagy? ugyanmár! változtass az étrendeden,kezd sportolni!

nincs pénz ruhra? irány a turi,nagyon jó minőségű ruhákat lehet kapni,fillérekért,nagyobb méretben is!


és még csak ennyi problémád van,tedd össze a két kezed! mert a lényeg az egészség,ha az meg van,bármit el lehet érni,csak akarni kell!!!

2010. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

címre: tudsz mondani egy jó indokot, miért lennél öngyilkos?


Amiket leírtál, mindenen lehet változtatni, szorgalom és akarat, idő kérdése. De ha pl hiányozna egy ujjad, na azon nem tudnál változtatni. Így először rakd lelkileg majd utána testileg rendbe magadat. Olyan nincs, hogy nem lehet lefogyni. Többet eszel, mint amit a szervezeted felhasznál energiát, persze, a maradék rajtad marad. Egyél puffasztó, kalóriaszegény ételeket. Utánajárás kérdése a neten, mi mit tartalmaz, stb. Utolsóként, pedig amint lehet költözz el. A cím gondolatát meg felejtsd el.

2010. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
74%

kedves kérdező! 16 éves lány vagyok,korábban több öngyilkossági kisérletem volt. kövér voltam én is,de nemrég 15 kgot adtam le.ost normál alkatom van,lassan soványnak titulálnak.

kimásztam a sszarból.

szivesen beszélgetnék veled. ha beszélgetőpartnerre van szükséged,nyugodtam végy fel skype-ra (Ancsy_yume)

egyéb embereket szó nélkül tiltok,szóval mások ne próbálkozzanak.köszi :)

2010. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,kisebb önbizalmat leheltetek belém:)Amúgy 17 éves leszek nemsokára,és van egy aranyos szobakutyusom,de amint már azt mondtam,nem merek vele kimenni az utcára.A cigány ,,barátainkról" meg csak annyit,hogy csúfolnak és volt már rá példa hogy kövel dobáltak,utánnam kiabáltak.

Valamelyikőtök kérdezte,hogy miért voltam népszrü.Voltak sok barátaim,ha bármiről szó volt én mindig benne voltam,mindenki szeretett engem.A gimiben viszint csak felfuvalkodott beképzelt libák vannak.

2010. ápr. 25. 13:54
 19/29 A kérdező kommentje:
hja a súlyommal nem szeretnék dicsekedni:D
2010. ápr. 25. 13:59
 20/29 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakorvost aki összeállít egy jó diétát. Csinos leszel újra. Tanulj jól, hogy ki tudj szakadni ebből a közegből és ha mással nem is, ösztöndíjjal sikerülni fog! Meglátod idővel csak mosolyogsz azokon amiket írtál.
2010. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!