Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondana valaki egy okot hogy...

Mondana valaki egy okot hogy miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
A legnagyobb gondom hogy nagyon kövér vagyok.Mindig is magabiztos és népszerű lány voltam a suliban,de amióta gimibe mentem ez teljesen megváltozott.Anyu lehord minden ,,dagadt,tehén,állat"-nak.Nincsenek barátaim,egysem,mert már a legjobb barátnőm is pofára ejtett.Magányos vagyok,otthonülős,a pasikat teljesen nem érdeklem,ézért félek közösségekbe járni,mert folyton kicikiznek és csúfolnak.Gáz cuccokba járok,mert semmi sem az én méretem,és amúgy sincs pénze a családnak hogy vegyenek nekem új holmikat.Még soha nem volt barátom,pedig nagyon szeretnék eggyet.:(. A világ legrohattab falujában élek,ami tele van mocskos cigányokkal,így ki sem tudom tenni a lábam az utcára mert azonnal belémkötnek.Romokban az életem....annyi mindent szeretnék,de semmi se jön össze.Az élet kiszúrt velem.De miért?Ha tükörbe nézek,sírok és akárhova kell mennem,félek hogy kicsúfolnak-mert mindig kicsúfolnak,bárhol is vagyok.Leakarok fogyni de nem megy!!!Már régóta próbálkozok...nincs értelme...Mit tegyeeek???:(
2010. ápr. 25. 07:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
amíg energiavámpírkodsz, nem fogsz tudni változtatni az életeden...
2010. ápr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Beszélgessünk, írj egy mailt, segítek, ha tudok valamiben. =)

L/20

2010. ápr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%

Hát sztem keress egy pszichológust és vele beszélgess de persze ezt egy jó barátnő is megtenné, csak ugye azt mondtad nincs.

Sztem menni fog az a lefogyás is idővel ... tényleg nem tudok jobbat, mint hogy őszintén beszélgess egy pszichológussal !!

2010. ápr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt hasonló időszakom, bár nem ugyanazok a dolgok miatt mint neked. Hány éves vagy?
2010. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%

Jó okok az életre:

- Most virágoznak az almafák és hihetetlen babarózsaszín virágokat hoznak

- Egyre többet süt a nap, egyre jobb idő van

- Mindenféle madarak fütyülnek a fákon


Már csak ezek miatt is megéri élni.


De ha neked ezek nem elég konkrét okok, akkor:

- Szerezz egy cicát vagy kutyát, akivel kölcsönösen tudjátok egymást szeretni. (A kutya lenne a legjobb, bírnál vele sportolni, tehát fogyni. Ha elég termetes, távol tartja a csúfolódókat, meg ha elég aranyos, odavonzza a barátkozni kívánókat).


Ami a legfontosabb: senki sem fog szeretni, míg:

- Magadat meg nem tanulod szeretni

- Míg ki nem mutatod a környezeted (család, iskolatársak, stb.) iránti szeretetedet illetve tiszteletedet!

2010. ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%

Hány éves vagy?

Anyud hozzáállásán csodálkozom...Neki inkább támogatnia kellene Téged, nem így lehordani!

Na mindegy...ezért még nem kell öngyilkosnak lenned. Bíznod kell abban, hogy ez nem lesz mindig így! És ebben biztos is vagyok.

Mi változott meg akkor, mikor gimibe kerültél? Addig miért voltál népszerű?

És mi az, hogy belédkötnek a cigányok? Ezt hogy érted? Gúnyolnak? Vagy bántalmaznak? Magyar Gárda! Nem vicc, nagyon sok magyar emberen segítettek már ők, bármilyen helyzetben! Fordulj hozzájuk nyugodtan! Elmondod, mi a gond, és meglátják, mit tehetnek!

Szóval ne add fel! Te is meg fogod találni életed párját! Lehet, hogy csak hónapok, évek múlva, de megéri várni rá, hidd el!

2010. ápr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Először is fejezd be az önsajnálatot. Felejtsük el, hogy nem tudsz lefogyni. Hacsak nem valami szervi dolog miatt nem tudsz, akkor igenis le kéne tudnod fogyni. Csak akaraterő kell! Szégyeld magad, hogy edobnád az életed, más pedig, akinek sokkal nagyobb problémái vannak, mint neked, ragaszkodik hozzá! Az élet kiszúrt veled?

De keveset tudsz te még arról, hogy milyen is az, ha az élet kiszúr valakivel. Hát az nem pár felesleges kiló, vagy egy rossz lakóhely!

2010. ápr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszed el, de ebben a korban a fiatalok nagy többsége küzd ilyen gondolatokkal. Azok is, akik S-es méretű ruhákat hordanak. A "dagadt" csajoknak pl általában nagyon szép az arca. Nézz a tükörbe! Kérj tanácsot, hogy sminkeld magad szépen, szolídan, hogy oda irányítsd a figyelmet. Azért 1-2 előnyös ruhát csak ki tudsz szorítani. Ha 150 lóg a szekrényben, a lányok akkor is a masikét irígyelik. Nekem is van jó pár, de fél órás válogatás után mindig a mellett a 3 mellett döntök, amiben jól érzem magam. Tanuld meg, hogy hosszú távon nem a külső a nyerő, hanem a belső tartalom: az okos észjárás, a megértő természet. Erre gyurj! Olvass jó könyveket, amivel a lelkedet nemesíted, írj ki szép gondolatokat!Ne hidd, hogy minden fiúnak a piszkafa jön be! A csinos csajokat ugyanúgy dobják, sokszor a kiállhatatlan természetük miatt. Persze ne a falu Casanováját nézd ki magadnak, s álmodozz róla! Jobban is jársz, ha nem őt dédelgeted álmodban. Inkább nézz szét, esetleg találsz egy nem feltűnő külsejű, de melegszívű srácot a közeledben.És mától tessék fele adagot szedni a tányérodra. Ez is szokott csodát művelni, pláne ilyen fiatal korban. Ennyi áldozatot megér. Kitartást, és sikert!
2010. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kövérség okozta depresszió ismerős mert ezt én is átéltem. Bezárkóztam a kis saját világomba és sajnáltam magam. Nem voltak barátaim és ki sem mozdultam. Aztán egy szép nap az egyik munkatársam hozott egy kiskutyát. Aranyos volt ,megmosolyogtatott és elkezdtem vele sétálni járni. Végre kimozdultam! Amint a lelkivilágom jobb lett a kilók is megindultak lefelé mert már volt erőm odafigyelni,hogy mit eszek és mikor.Na és ezzel egyenes arányban újra lett önbizalmam.Neked is azt tanácsolom,hogy szerezz egy kiskutyát.Rengeteg szeretetet ad és lefoglal.Sok séta és kikapcsolódás! Nem a szobában kell üldögélni és szomorkodni.Próbáld csak meg! Sok sikert!
2010. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
76%

07:50

MAGYAR GÁRDA???????

Hát teljesen kretén vagy és felháborító , hogy egy elkeseredett lányt próbálsz csábítgatni...


Kérdezőnek, pedig csak kitartást tudok kívánni. Környezetváltozásra lenne szükséged, e amíg tanulsz ez kvázi kivitelezhetetlen. Majd ha végzel, kezdj el dolgozni és költözz el onnan (esetleges továbbtanulásod munka mellett is folytathatod)

2010. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!