Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem?

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hosszú lesz! Van egy hülye tesóm aki anyát nem hagyja békén most nagyon leoltottam.Ezt írta anyának a tesóm aki 38 éves


Te nem vagy komplett! Én úgy vélem, te engem te igazán sohasem szerettél! Ez nyílvánvalóan kiderül azokból a ténykedéseidből is amit pl. az IWIW-en írsz! a fotóknál ÉN, én, én és megint csak te magad. Mindig te és más senki. Te ha a fiadat az életben igazából szeretted volna ami bizonyos, hogy nem, akkor a feleségét sem baszogatnád! mert Ő választott! az , hogy miért viszonyul hozzád úgy ahogy, nyílvánvaló. Iwiw. Nikoletta megjelölése: EGYÉB. Mi a Lófasz? gondolja magában szegény és sír, mert van egy egoista Csincsi anyósa, akit Ő nem is bántott! A fia igen! De megérdemli, és élete végéig ezt fogja tenni, amig a keresztje alatt össze nem rogy! Tönkretette az egész életét még akkor is, ha Ő ezt észre sem veszi! Miért nem veszi észre?! Mert ad biz ám a Drága, de még drágább annak kiváltása és nem csupán anyagi hanem erkölcsi és értelmi ...Hiszen ha kér nem ok nélkül, de ha ad nem várt semmit cserébe!És már látja többet adott mint kéne. Kis malac engedj be mondta a farkas de pórul járt mert kopaszon távozott a mamlasz. Ezt helyre hozni már nem lehet . Lesz itt majd had el had de biz ám mert nem eszik olyan forrón a kását ! Zoli mindenki ellen, vagy így vagy úgy és szaladni fog még a fulladós henyere az alpári is hetet-hét határon is túl. Sógor koma jóbarát..változások jönnek már. nem lesz itt Rozi, Lackó Kata Klára és még valamennyi név a családba mert hetethét határig meg sem áll a lábuk szégyenüket én kívánom. Eljövök Én majd hozzátok a viszont látásra kis patkányok! 36 évad a pokolban véget ér majd ezzel és az átok megtör végre!Sieg heil über alles Östereich. A fiad írta te szégyentelen.



ezt pedig én válasznak:na most betellt a pohár!!!!! Vivi vagyok ezt anyának nem mutatom meg gondolkodjál te nem épp elméjű!!!Belehet fogni!! és mi ez hogy a keresztje előtt össze nem rogy??? miii??? kinek hiszed te magad hogy az anyáddal így beszélj mi???? ki vagy te? meg szégyentelen.....nem tudom ki a szégyentelen!! nem kell ám a szart keverni!!!!! Vagy fogd be a pofád vagy szállj le anyáról válassz mert tönkre teszed az életünket hogy ilyeneket kell hetente olvasni hogy hogy megalázod anyát!!!! akadjál le róla!!!!!!! a másik meg anya temetésén meg nem akarlak látni érted vagy kirugdoslak !!!!!!!! szóval belehet fogni kúrvára felidegesítettél elegem van belőlled érted??????????????????

én sose gondoltam hogy a tesómmal így fogok beszélni de anyát minden árom megvédem!!!!!! BÁRMI ÁRON !!!!!!!!

nem engedem hogy kikészítsd!!!! érted??? NEM!!!

NA VISZLÁT

TE ÚGY VAGY HÜLYE AHOGY VAGY!!!! AZ IWIW-EN MINDENKIÉL EZT ÍRJA KI HOGY EGYÉB


2010. ápr. 24. 22:19
 1/8 A kérdező kommentje:
És ez nem az első eset hogy ilyeneket ír anyának már nagyon sajnálom szegényt (sőőt ez hetente megismétlődik) A tesóm beteg(skizofrén) de már nem bírtam ki!!
2010. ápr. 24. 22:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát azt jól tetted hogy megvéded anyukád, hisz mégis csak ő adott nektek életet. Mondjuk ha beteg akkor finomabban is fogalmazhatsz
2010. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mintha csak a volt páromat olvasnám. Skizofrén volt ő is. Biztos még nagyon fiatal vagy,mi sok mindenen átmentünk. Egyet tudok tanácsolni,akár igaza van tesódnak,akár nincs: ne bántsd a tesódat! Legalábbis ne ilyen szavakkal!! Lehet,hogy anyukátok se teljesen ártatlan,ezt nem tudhatom,de te nem vagy igazságosztó! A beteg emberrel meg csínján bánjál!
2010. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jól tetted. Ez elég hosszú volt, de még így sem jöttem rá, hogy miért ilyen a testvéred anyukáddal. De hogy valaki az anyjával így beszéljen! Mindent, amit írtál, megérdemelte az a hülye. Azért kívánom, hogy a családi problémáitok oldódjanak meg.
2010. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kezeltetni kéne a tesód..ilyet nem ír egy fiú az anyjának főleg alaptalanul nem..

keressél orvost és minél előbb el kell vinni hozzá hogy kivizsgálják hátha van gyógyszer rá hogy nagyon ritkán essen meg az ilyen..

2010. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van orvosa volt már sümegen is de sajnos belerögzült a fejébe hogy ő már nem beteg és nm szedi a gyógszert nem tudunk mit tenni....:s
2010. ápr. 24. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:

ez a betegség nem gyógyítható max kordába tartható..

pedig jó lenne valakinek szólni mert grillkoságra is hajlamosak..

2010. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki az én Anyukám is skizofrén. Sok mindent megéltem már miatta, de az életben nem beszéltem így vele, úgyhogy valamennyire igazad van szerintem, de egy beteg emberrel tényleg kicsit finomabban kellett volna, de megértem, nem könnyű mindig elviselni.
2010. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!