Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt veletek ilyen, hogy...

Volt veletek ilyen, hogy annyira szerettetek volna boldoggá tenni valakit, de ő bizonytalan volt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nagyon egy hullámhosszon vagytok valakivel, a szex is fantasztikus, jól érzitek magatokat együtt, lelkitársak vagytok. Te úgy érzed, vele igazán boldog lehetnél, működhetne a párkapcsolat. És nem is azt érzed, hogy neked jó, hanem, annyira szereted, hogy mindnet megtennél érte, az ő boldogságáért, hogy neki legyen jó. De ő nem biztos benne, vacilál.
2010. ápr. 24. 17:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És elfelejtettem, hogy az előző kettőnél is kitettem szívem lelkem volt akinél biciklivel jártam le a napi km-t hogy lássam, de most ugyérzem megtaláltam azt aki jóban rosszban velem van. Ha valaki vacilál- vacilál hogy elmenjen e hozzád- magától nem megy el hozzád- ha mondod hogy jöjjön, és csak vacilál- és akkorsem jön, azt felejtsd el. VOLT OLYAN CSAJ AKI NEM PUSZILT MEG ÉS HOMOKZSÁKNAK HÍVTAM. MERT Ő SOSEM PUSZILT MEG, MINDIG CSAK ÉN ŐT. ÉN VOLTAM A NŐ A KAPCSOLATBA, ÉN FŐZTEM, ÉN TAKARITOTTAM, MEGADTAM MINDENT, NA EZEK VOLTAK ÉLETEM ELherdált évei.
2010. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

vacilal=nem akar semmit, csak gyava bevallani vagy jol kihasznal anyagilag vagy/es szexualisan.


Volt olyan, hogy valakit nagyon szerettem es o vacilalt. Barmit megtettem volna erte, de igy sem maradt velem es milyen jo, hogy nem igy tortent, mert azota megismertem az igazit. Mondok neked valamit: nem o az igazi neked, ez tuti. Az az igazi, aki nem vacilal majd.

2010. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!