Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt veletek ilyen, hogy...

Volt veletek ilyen, hogy annyira szerettetek volna boldoggá tenni valakit, de ő bizonytalan volt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nagyon egy hullámhosszon vagytok valakivel, a szex is fantasztikus, jól érzitek magatokat együtt, lelkitársak vagytok. Te úgy érzed, vele igazán boldog lehetnél, működhetne a párkapcsolat. És nem is azt érzed, hogy neked jó, hanem, annyira szereted, hogy mindnet megtennél érte, az ő boldogságáért, hogy neki legyen jó. De ő nem biztos benne, vacilál.
2010. ápr. 24. 17:58
1 2
 1/12 Levendula05 ***** válasza:
100%
Hello, nos ha vacilál, ő nem szeret téged annyira,amennyire te őt... Nem lehet, hogy kicsit sok a ragaszkodásod, és ezért?
2010. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt. Szakitottunk egyszer, azóta évek teltek el és semmiért nem adna oda. Nála egyszerűen lasabban jöttek az érzelmek.
2010. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Kérdezd meg Tőle, hogy mi az oka annak, hogy vacilál. Mi nem tetszik Neki. Hátha tudsz rajta változtatni.
2010. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a vaciláló fél...
2010. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


utolsó, te is ilyen helyzetben vagy? elmondod nekem, te miért vacilálsz?

2010. ápr. 24. 18:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
az hogy te mindenáron boldoggá akarod tenni az nem biztos hogy boldoggá is teszi. ha vacilál akkor nem boldog veled, valami hiányzik. én voltam egy ilyen kapcsolatban. jól megvoltunk, sosem veszekedtünk én mindent megtettem volna érte, de ő mégis vacilált. időt kért..ami persze egyenlő volt a szakítással.(mint később kiderült) ha valaki vacilál akkor ott gond van.
2010. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hajajj, voltam,bele is került 1,5 milliómba, aztán 3 éve se híre se hamva...vacilálással kezdődött, aztán még bírta vagy 3 hónapig a 2 éves dolog...
2010. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 23/F ő 18/L aztán egy évig gyászoltam senkire rá se néztem, pszichológus rángatott helyre. vacilál=le fog lépni
2010. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

18:49-es vagyok


Azért vacilálok (most nem egy konkrét fiúról van szó, hanem általában), mert félek a párkapcsolatoktól.


Féltem a szabadságomat. A szabadságot nem úgy értem, hogy minden este mással szexelni, hanem úgy, hogy én szeretek a barátaimmal elmenni bulizni, nagyon sok fiú barátom van, közvetlen vagyok, szeretek új embereket megismerni, beszélgetni... Volt, aki ezt annyira nem tűrte jól.


Meg attól is nagyon félek, hogy valaki megszeret, és én nem tudom neki megadni azt, amire szüksége van. Nem leszek hozzá elég okos/kedves/szép/aranyos/jó az ágyban/művelt, stb. Van bennem egy állandó megfelelési kényszer. Félek, hogyha jobban megismer, akkor már nem azt fogja gondolni, mint az elején...

2010. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Süket duma. Az igazi pár az, akire ha azt mondják, fiam, megcsalt a csaj, a fiú ránt egyet a vállán és tudja, hogy a csaja nem olyan, az nem tenné meg. Az az igazi partner aki nem vacilál, aki feláldozza a szabadságát a gyönyörért. (Már ha gyönyör neki a fiúval lenni). Úgy kell tartani a nőket mintha vizet tartanál a kezedben. Minél erősebben rászorítasz, fogod, annál erősebben kifolyik az ujjaid közt. Többet érsz annál hogy vaciláljanak veled. Én már 2 X hittem azt hogy megvan az igazi, és tévedtem a vacilálás miatt, meg a magadhoz láncolsz nincs életem dumáju csajok miatt. Aki igazán szeret, annak nem teher a veled töltött idő, hanem azon van ő is, hogy megzabáljon téged!
2010. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!