Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pedofil papok mai idejében Ti...

Pedofil papok mai idejében Ti elenegednétek a 15 éves lányotok ministrálni, pap mellé segédkezni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 17:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
6-7 éven keresztül ministráltam, kb 7-14 éves koromig. Ezalatt 4-5 különböző pap volt, de egyik sem molesztált. Csak hogy legyen előtted pozitív példa is.
2010. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erövel a suliba se engedd el és a boltba se.ki tudja hol kezd ki vele bárki.pedofil tanárok is vannak!!meg 15 évesen már nem elég "nagy"??a mai lányok már 10-13 évesen fel vannak világositva!
2010. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Ugyan már, inkább a papokat féltem a mai 15 éves csajoktól...


2. Ugye tudod, mi az a pedofil? Az h a gyerekeket szereti. A pedofilia lényege h azokat szereti akiknek még nem fejlődött ki a teste. Azaz kb. 10 éves kor alatt.


3. Azért mert van 1 pedofil a 100.000-ből általánositani nagy hülyeség!!! Én ismerek tök rendes jó fej papot! Ez kb. olyan mintha nem engednéd kocsiba ülni, mer vannak néha balesetek.

2010. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Természetesen el, mert a 15 éves lány már kívül esik a pedofil kategórián, tekintve, hogy eléggé kialakult a másodlagos nemi jellege. :DD

Viccen kívül, elengednénk, ugyanis nem lehetünk ennyire bizalmatlanok. Ilyen alapon ne engedd őt átvenni a postát, hátha megerőszakolja a postás, ne menjen suliba, hátha baj van a tanár úrral, ne menjen boltba, mert hátha Mari néni épp akkor dobja ki az egyik 10 kilós vázáját az ablakon lomtalanítás alkalmából.

2010. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Igen, elengedném. Mindez liberális szabadkőmüűves propaganda.
2010. jún. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is azokkal értek egyet, akik az arányokról beszéltek: az egyház így is, úgy is kényes terület (főleg a médiában), mert hát ha más területen történnek hasonló dolgok, az olyan snassz, és sokan szinte elvárják a papoktól, lelkészektől, hívektől, hogy glóriás szentek legyenek... pedig a kereszténység sem külön faj, de mindegy, ez már offolás...

Természetesen elengedném, ahogy én is rendszeresen járok heti min. 1 alkalommal ministrálni, pedig mégcsak katolikus felekezetű sem vagyok. Ez a sztereotíp gondolkodás sajnos nagyon gyökeret vert. :( De ez márcsak így van: 1 rossz példa húzza magával a mérleget még akkor is, ha a másik oldalon vagy tízezren állnak...


Ja, és lányok is ministrálhatnak, én is az vagyok. :)


"Ugyan már, inkább a papokat féltem a mai 15 éves csajoktól..."

:D Teljesen egyet tudok érteni. :D (Persze tisztelet a kivételnek. :))

2010. júl. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves ...!


"A papnevelde amúgy egy nagy ratyigyár..."


Mert belőled meg gondolom, a tapasztalat beszél, igaz? ;) Ehh...

2010. júl. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Traktoros lady válasza:
Ti nem vagytok egész tiszták! Én is 15-éves vagyok, és szerintem a ministrálásba sincs semmi rossz. Nálunk nincs pedofil pap, csak tánctanár volt. A papok Isten nevében végzik hivatásukat. :-)
2011. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ilyen papok mindig is voltak, csak régen nem beszéltek róla.
2014. dec. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!