Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pedofil papok mai idejében Ti...

Pedofil papok mai idejében Ti elenegednétek a 15 éves lányotok ministrálni, pap mellé segédkezni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2010. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
"Pedofil papok mai idejében", szerintem mindig is voltak pedofil papok, csak eddig nem beszéltek róla. Szóval nyugodtan. Nem hiszem, hogy több lenne közülük, mint bármely más foglalkozásúak között, tehát ilyen alapon boltba sem kellene elengedni, vagy különórára vagy orvoshoz, stb.
2010. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem engedném semmiképp olyan helyre sem ahol papokkal kell lennie.
2010. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A több százezer pap közül párról derült ki, hogy pedofilok, Magyarországon nem volt ilyen történet, úgy tudom. (persze ez nem azt jelenti, hogy nem lehet) Ha ehhez összehasonlítod, hogy Magyarországon hány egyéb civil emberről derült ki, hogy pedofil, az arány sokkal rosszabb.


Tehát nagyobb az esélye, hogy a lányod pedofilba fut, ha különórákra jár, ide-oda megy, mintha pap mellett segédkezne.

2010. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
A papnevelde amúgy egy nagy ratyigyár...
2010. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Természetesen nem...Semmilyen vallási szarba nem engedném el.(lepontozhattok szemét vallási fanatisták)
2010. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Úgy tudom, kizárólag fiúk ministrálnak, lányok sohasem. Legalábbis a katolikus vallásban. Egyébként a fiamat nem engedném el. Olvassátok el Malota László két könyvét. Le fog esni az állatok!
2010. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
15 évesen szerintem már van annyira okos, érett, hogy tudjon védekezni, segítséget kérni, ha a szükség úgy hozná. És általában nem egyedül vannak a ministránsok. De a legjobb, ha egy picit megismered a papot te is, ahova el szeretnéd engedni a gyereked, és akkor talán egy kicsit nyugodtabb szívvel engednéd el.
2010. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
23%
én a kislányt elküldtem a paphoz, és azóta nem is pedofil. azóta a pap hangja nagyon vékony, a lánypitbulom pedig minden templomba be akar menni.
2010. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, évekig ministráltam gyerekként és tiniként is, több pap van a baráti körömben, jó fej fiatal srácok, akik se velem, se gyereklányokkal nem kezdtek ki. Pedofil tanárokról is hallani, akkor iskolába sem engeded? Azért mert ezer papból 1-2 pedofil, nem kell általánosítani, pláne nem ilyen primitív módon, ahogy sokan itt megnyilvánulnak és még büszkék is arra hogy bunkók. (Lehet lepontozni, egyáltalán nem érdekel, hogy hány pontom van.)
2010. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!