Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez durva? (bővebben lent? )

Ez durva? (bővebben lent? )

Figyelt kérdés
sztómás beteg vagyok! A férjemnek meg évek óta majdhogynem mindennap fáj a feje! 3 éve vagyunk házasok és még nem bírtam rávenni hogy forduljon orvoshoz pedig már egyre gyakrabban a gyomra is fáj már! engem junius 4-én visszaoperálnának és rendbe lennék! (ha minden oké lesz műtét közben utána...) babát szertnénk azért akarnám hogy ő is kivizsgáltassa magát! és egészségesen próbálkoznánk! DE NEM AKAR ORVOSHOZ FORDULNI MOST SEM! EZÉRT AZT MONDTAM HOGY AKKOR ÉN SEM TETETEM VISSZA.... és ezt komolyan mondtam neki! Ez durva volt? vagy mit mondjak mást? már nemtudok mit mondani!
2010. ápr. 24. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi a tudatlanságomért,de mi az a sztomás betegség?

"ÉN SEM TETETEM VISSZA" de mit???

Azt,hogy a férjed feje fáj az lehet migrén is..avval hiába megy az orvoshoz nem fognak tudni mit kezdeni,de ettől még egészséges lehet..

2010. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
mi az a sztomás betegség?
2010. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
hát elolvastam mit jelent, szerintem ilyen dolgokkal te se viccelődj. menj az orvoshoz, a férjed is vedd rá valahogy.
2010. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A sztóma szájadékot jelent, melyet a sebészek a vékonybélen (ileostoma), a vastagbélen, vagy a vizeletelvezető rendszeren ürülő tartalom elvezetése érdekében a hasfalon készítenek.


Amit Te csinálsz, azt akárhonnan nézzük, zsarolás. Valóban e kellene menie a párodnak orvoshoz, de ezt ugye neki kellene akarnia, addig úgysem fog menni. Ha ő is nagyon akarja a ababát, mondd meg neki, hogy csak akkor vagy "hajlandó" teherbe esni, ha már kivizsgáltatta magát, mert szeretnél minden esélyt megadni a babának, hogy egészséges legyen. Addig meg pesszárium, fogamzásgátló tabletta-injekció stb.. . . .

2010. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság,amivel fenyegeted.Ha leültök és megbeszélitek,hogy te aggódsz érte és addig nem szeretnél babár vállalni,amig nem tudod,hogy ő teljesen jól van-e,hogy mi okozza a fejfájását,az korrekt.De a saját életminőségedet kockára tenni azért,mert ő csökönyös,egyszerűen butaság.Ahogy a 90%-os hozzászóló is mondta,addig védekezz és ne ess teherbe,amíg nem együttműködő a párod,de a saját egészségedért te vagy felelős,neked lesz jobb,ha már nem kell sztóma zsák stb.
2010. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!