Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon mérges vagyok, mit...

Nagyon mérges vagyok, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy ma reggel utazunk a szülőkhöz a fiammal vidékre (messzire), de a fiam éjjel lebetegedett. Már minden be volt pakolva a csomagtartóba, de nem tud elmenni még autóval sem, most is alszik, rosszul van. Szóltam anyunak, hogy mi van.10 perc múlva felhívott apu, és elkezdett üvölteni, hogy felültettük, szórakozzunk mással, és legközelebb ha megyünk vigyünk kaját is magunkkal, és menjünk a p. csába, és a többi. Persze, mondtam, hogy nem tehetek róla, hogy a gyerek hajnal óta hány, erre még engem is leugatott, hogy folyton visszapofázok! Hát most aztán ez volt az utolsó, mindig mindennek lekiabál, de anyukám miatt mindent elviselek (Ő egy áldott jó lélek! ), de most nem tudom mit tegyek. Ráadásul se a szalagavatóra, se a ballagásra nem jött, jön el, és ő dumál? Azt persze nem kérdezte, hogy mi van a gyerekkel? Le. Baszta a telefont! Ti hogy reagálnátok le ezt a dolgot?
2010. ápr. 24. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Tobbet nem mennék oda,tapasztalatból mondom
2010. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoznék vele.

Most biztos nem hívnám fel őket egy ideig.

Szép kis családod van, nem mondom.

És legközelebb vinnék magamnak kaját.


DE! Semmiképp nem tartanék haragot, mert az nem vezet sehová, Anyukádnak pedig még rosszabb lenne.

2010. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámmal tartanám a kapcsolatot, apukámmal viszont addig nem lennék hajlandó beszélni, amíg nem látja be, hogy nicns igaza. Volt egyszer hasonló, 8 hónapig nem beszéltünk egymással, de a végén csak elismerte, hogy igazságtalan volt.
2010. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem apukádra hagyd rá, ha felveszed a dolgot még rosszabb lesz.:( próbálj meg nem tudomást venni róla, már amennyire lehet.

legalább anyud normális, azért ő csak szól a férjének, hogy apuci ne legyél már ilyen.

2010. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálnám megbeszélni az apámmal a dolgot.


Szemly szerint nem preferálom azt a dolgot, hogy nem beszélnek egymással hosszú ideig, amíg el nem ismer bizonyos dolgokat... Egyszer megsértődtem papámra, vagyis inkább nem mertem a szeme elé kerülni, nem is beszéltünk jó sokáig. A probléma az volt, hogy papám nem sokkal később kórházba került, teljesen lerobbant, majd meghalt. Ez 5 éve volt, de azóta is hihetetlen nagy lelkiismeret furdalásom van és ha belegondolok, hogy hogy gyötörhette őt is a hülyeségem... Mindent másképp csinálnék, ha visszapörgethetném az időt. :(

2010. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy igazsága van az utolsó válaszolónak.Egy jó pillanatában megértetném a helyzetet az apámmal,ha lehet.
2010. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyádnak nem lehet könnyű élete.
2010. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Ne vedd a lelkedre, hogy apukád ilyeneket mondott. Biztosan nagyon beleélte magát, hogy az unokájával lehet. Biztosan készültek ennivalóval, bevásároltak miattatok, lehet erejükön felül, azért volt akkora csalódás neki, hogy mégsem mentek. Csak a tehetetlenség beszélhetett belőle. Nézd el neki, hívd fel, beszéljetek. Legközelebb pedig menjetek úgy, hogy - ha teheted - bevásárolsz nekik tartós élelmiszert, vagy húst ha le tudják fagyasztani, vagy felvágottat, tejterméket, amit tudod hogy fogyasztanak. Lehet, hogy nem akarnak segítséget kérni, szégyenlik, de szükségük lenne rá.

Gondolj bele, hogy mi lehetett az igazi oka a kifakadásának.

2010. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

10:38-as

Köszönöm, de nem szegények, megvan mindenük külön autójuk...stb, szóval jó életet élnek és nem vásároltak erejük felett, csak úgy mint máskor, egyébként nem engednék, hogy én valamit is oda vigyek, mert ők szoktak inkább hozni, én mással honorálom, amit én tudok nekik adni, de az nem kaja. De ez nem ok arra, hogy a p.icsába küldjenek és ordenáré módon lehordjanak mindennek, azért mert közbejött egy betegség.


AMúgy a többieknek: én sem vagyok a a harag híve, nem is tudok haragudni, de sajnos vele beszélni sem lehet. Ő mindig ilyen volt, mindig anyázott mindenkit, ha nem neki lehetett az utolsó szava. Azt nem értem anyu miért tűrte??? Egy szép, okos, jó természetű nőről van szó. (persze őt is minden ostobának lehordja általában, és nélküle szerinte már meghalt volna a tehetetlenségtől)

Úgy hogy a beszéd vele lehetetlen, mert a második ellentmondásnál üvölt, a 3-nál már tör zúz. (volt már rá példa, és azt üvölti, hogy takarodjunk haza, ha nem tetszik, itt ő a parancsnok. Most akkor mit lehet csinálni egy ilyen emberrel????? Viszont anyu nagyon ragaszkodik hozzánk és az unokáihoz is, szóval a családhoz. Csak vele tolnék ki!!!! Ő nem érdemelné meg, szegényke.

2010. ápr. 24. 10:50
 10/18 anonim ***** válasza:
Apád egy ritka nagy bunkó. Nem megoldható, hogy anyud jöjjön hozzátok, vagy ha mindketten jönnek, lehet hogy apád nálatok visszafogná magát, lévén, hogy nem otthon van.
2010. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!