Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gondja? Lejebb a többi

Mi lehet a gondja? Lejebb a többi

Figyelt kérdés

Tehát, az lenne, hogy állandóan piszkánal apáék, anyáék hogy sokat gépezek...

Meeg hogy mindig játszok, tény, hogy szotakm játszani, egy másfél év alatt kb 600órát játszottam (méri az Xfire)

Jól tanulok ( Nyíregyháza legjobb sulijába járok, asszem és 4,33-as átlag, nem sz@r sztem)

Ha kérik, segítek nekik

Nem vagyok egy kocka

Minden nap biciglizek 3-4kilométert, télen nyáron, mindig.

Midnen nap asztaliteniszezek egy órát. Tehát nem mondhatják, hogy nem mozgok

Mi lehet a bajuk??


2010. ápr. 23. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
a korodtól is függ.....am nekm is ezt mondják mj én kicsit keesebbet jáccok
2010. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a bajuk, hogy azt kérded, "mi lehet a bajuk". Szóval ennek a kérdésnek a megfogalmazása már egy rossz kapcsolatra utal. Nem gondolom viszont, hogy te magad vagy az oka a rossz kapcsolatnak. A szülő-gyerek viszony alapvetően a szülőkön múlik. Mindamellett, ha elég tudatosnak érzed magad, és elég nagy vagy már, tehetsz valamit a javulásért. Itt a "hibakereső gyermekneveléshez", ebből esetleg megtalálhatod, hogy hol rontották el, vagy esetleg együtt velük megtalálhatjátok. Ha nem is találjátok meg a saját esetetekre a példát, akkor is jó kiindulás, egy mélyreható beszélgetéshez. Próba, cseresznye. [link]
2010. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

15 vagyok. középiskolás.

9.-es

2010. ápr. 23. 21:15
 4/4 anonim válasza:
fogyatékosak az a bajuk
2010. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!