Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne használ...

Mit csináljak, hogy ne használjanak ki?

Figyelt kérdés
Csak én vlgzem ottho a házimunkát,a másik 3 családtag meg semmit.
2010. ápr. 23. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszéltél velük erről?
2010. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szólj nekik, hogy azért néha segíthetnének valamiben.

Ha ez nem használ, utazz el nyaralni egy hétre, akkor kénytelenek lennének dolgozni :)

2010. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze mert megszokták, hogy te vagy a mindenes. Állj csak le egy kicsit, nézzük mit csinálnak!
2010. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

persze,beszéltem róka...anyám meg leugatott,hogy ne mondjam már,hogy csak én csinálok mindent,hét ő is megcsinálja...most az van,hogy áll a kupi,a kosz,nincs még felsöpörve se,én ágyazok el helyette reggel,merthogy ő siet,eszükbe nem jut porszívózni...szóval semmi

ha pedig szólni merek,akkor le vagyok ugatva! csak az a baj,hogy én nem szeretnék koszban élni-ezért is csinálom meg mindig csak én! vagy ha jön hozzám valaki égjek,hogy dzsuva van?

2010. ápr. 23. 08:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha így szokták meg, nehéz lesz változtatni. Mindenképpen határozottan lépj fel, az mindig hatásos!
2010. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Dolgozol vagy suliba jársz?
2010. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És a többi házimunkát ki végzi el?
2010. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mindent én csinálok...még főzni is én szoktam hétköznap,mert anyám nem ér rá.d.u.1/2 1-ig dolgozik,utána ő már nem csinál itthon semmit...
2010. ápr. 23. 10:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Fél 1-ig dolgozik és nem csinál utánna semmit.Én fél 5-ig dolgozom minden nap és utánna még főzök otthon pedig még gyerekem sincs!

Hát nem tudom milyen az anyukád nem akarom bántani,de neki kellene ezt megcsinálni.Az oké, hogy segítesz ez nagyon jó dolog,de hogy mindent te csinálj az már tulzás!

Én a helyedben nem főznék, ha a kopsz nem tűnik fel akkor az se tünjön fel hogy nincs otthon főtt kaja.Te meg ha tanulsz egyél a suliba, vagy ha ez nem megoldható akkor főzzél de csak annyit ami neked elég.

Állj a sarkadra és magyarázd el "anyukádnak" hogy mások sokkal tovább dolgoznak és mindent megcsinálnsk otthon mert a gyerek dolga a tanulás.

2010. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ha szólni merek,hogy már megint koszt csinált,mikor most fejeztem be a takarítást,akkor az a válasz,hogy nem csak én csinálom,meg egyéb kedves megjegyzések.egyáltaán nem becsülik meg,amit csinálok....pl.ha kiöntenek vmit,otthagyják,úgy csinálnak,mintha nem látnák...szóval elég érdekesek...
2010. ápr. 23. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!