Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom 18 éves öccsének mit...

Párom 18 éves öccsének mit vehetnék a ballagására?

Figyelt kérdés

Kap tőlem egy szép bambusz csokrot(mert sztem az fiúsabb) és valami max 5ezer ft értékű ajándékot.Sajnos semmi nem jut eszembe.A fiú legtöbbször otthon ül és játszik a gépen,nincs hobbija vagy kedvence.Gondoltam arra,hogy veszek neki könyvet,de úgysem olvasná el.Valami márkás tollra gondoltam még,de az van neki,ráadásul kapni is fog az informátorom szerint.Táskán filóztam még,de azokat ilyen árban,márkával nem igen lehet kapni.Jó ötlet egy márkás ital?2 éve ballagott a hugom,akkor a páromtól (3 éve vagyunk együtt,2 hetente az öccsével is találkozom)virágcsokrot és egy plüss állatot kapott.Mi lehetne jó ajándék?Páromat faggatom,de ő sem talált ki még semmit,amit az öccsének adhatna,szóval nincs ötlete számomra.

21 l( egyetemista vagyok,tehát nincs sok pénzem)


2010. ápr. 23. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél neki egy spéci egeret vagy billentyűzetet, pl

[link]

[link]

2010. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötletet adott az első hozzászóló, én is megfontolnám!
2010. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ők ilyen téren nagyon jól felszereltek,az én 5000 ftos klaviatúrám labdába se rúghat.
2010. ápr. 23. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon jó ötlet az ital. Az én Páromnak (28 éves), a kedvenc italát 6 puttonyos tokaji aszut adtam 1 éves fordulónkra. Nagyon örült neki.:) És egy különleges italnak mindig örülnek a pasik.Tud meg mi a kedvence, de többet mondjanak az informátoraid:), hogy tudj választani, hogy melyikre van pénzed. 22/L

Becsomagolhatod átlátszó csomagolópapírba rá kötöző és nagyon feldobja, mint ha csak berakod egy egyszerű piatasakba.

2010. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb,ha egy ajándékutalványt adsz neki lehetőleg olyan boltba szólót amiről tudod kedveli.Így azt vehet érte amit akar,és TE sem járatod le magad mert nem vagy olyan tehetős mint a többi rokon.Ráadásul pénzzel sem szúrtad ki a szemét,és biztosan értékelni fogja figyelmedet amit ráfordítól.
2010. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát le kell informálni, de szerintem a legtöbb fiúnak nagyon jó ajándék az ital =) Persze olyan, amit szeret. Én örülnék neki! :D
2010. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerinetm is jó ötlet az ital meg az ajándékutalvány. Kettő közül valamelyik.

Vagy ha tudod milyen illatokat szeret vehetsz neki ajándékcsomagot amiben van parfüm,after shave, tusfürdő, dezodor stb.

Én a sógoromnak ajándékcsomagot vettem és szülinapjára és nagyon örült neki,de vettem már neki lávalámpát is és szereti!

2010. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pasidnak ok h vennél vmit de öccsének? nem értem. főleg h kevés pénzed van. vegyél virágot azt csá.
2010. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!