Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim folytonosan veszeked...

A szüleim folytonosan veszekednek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap veszekednek, szerintem egyre durvábban, csapkodják az ajtót, káromkodnak illetve egymást okolják mindenért, a pici dolgokon is összevesznek, és már nem tudom mit tegyek, mert ha hallom, hogy megint ordítanak egymással, közéjük állok, és én küldöm el őket, de mind a ketten egymást okolják, és néha isznak is (bár nem alkoholisták), teljesen stresszesek, nem tudok úgy hozzájuk szólni, hogy ne ijednének meg, nem tudom mit tegyek, néha olyanokat mondanak, hogy "Kössem fel magam, vagy vágjam fel az ereim, hogy jó legyen?" és már nem tudom mit tegyek. Már néha attól is félek, hogy egymásnak mennek, de nem lehet mindig itthon, hogy közéjük álljak. Kérem valaki adjon valamilyen tanácsot. Előre is köszönöm!
2010. ápr. 22. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, van tesód?
2010. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mintha ezt én írtam volna. Próbálj nem figyelni rájuk, vagy értesd meg hogy te is ott vagy!
2010. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj, ez van, velem is és szerintem nagyon sokunkkal. El kell fogadni, majd elköltözöl tőlük! Szeresd őket, és ne haragítsd egymás ellen a két őst. :)
2010. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha ennyira aggaszt és segitséget kérsz, akkor nem lehetsz már ovodás. nálunk is van szhóváltás. ez általában értetek, miattatok, a pénz, a munkahely, vagy ne adj isten a pia hatása miatt van. sajnos van ugy hogy az ember szeretné magát egy kicsit elzsibbasztani, mondom néha. csak az a baj, hogy van olyan ember hogy a piától egy kicsit agressziv lesz, bátrabb lesz. de csak hallod, hogy mi a veszekedés tárgya. addig nem tudunk segiteni. lehet hogy nő, vagy férfi van a dologban. látod mennyi lehet az oka. és még nagyon nagyon sok oka van. türelem. szeresd a szüleidet. amit mondanak vagyx válaszlonak ne vedd komolyan. ha irsz a továbbiakban ha tudok gondolkodásban segitek.
2010. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát van valami ami esetleg segíthet, de az a baj rosszra is fordulhat, leírom majd eldöntöd:

szervezz közös programokat, kirándulást, pikniket iylesmit, és nagyon figyelj rá hogy minden jól alakuljon. Vedd a kezedbe az irányítást, te pakolj össze, nekik csak a kocsiba kelljen beülniük azon csak nem evsznek össze... Néha segíthet ha jól érzik magukat. a Másik pedig hogy közöld velük h neked ez rossz.

2010. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az én szüleim is szoktak inni. Nagyon nem szeretem. Régebben sokat veszekedtek, de már vlahogy nem annyira. Nekem van tesóm és vele sírtam együtt, amikor durva volt a helyzet.

Szerintem, amikor hallod, hogy veszekednek, menj a szobádba, csukd be az ajtót és hallgass zenét, relaxálj. Talán az segíthet.

Ők meg majd megoldják egymás közt.

2010. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, h súlyos komuikálciós gondok vannak, megmérgezi az életeteket, vagy változtassanak rajta, beszéljék meg kultúráltan, vagy váljanak el, mert az élet nagyon rövid, h ilyenre menjen el
2010. ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok mindent, és nemsoká 16 éves leszek, és nincs tesóm. Remélem valami be fog válni.
2010. ápr. 23. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!