Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az anyósom ilyen...

Hogyan lehet az anyósom ilyen buta? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

3fiút nevelt fel!Nekem mégis úgy tűnik,hogy nem tud vigyázni a 16hónapos kislányomra!Tegnap is itt volt nálunk,ki vitte a gyereket az udvarra triciklizni.Még jó,hogy ki mentünk utána,mert nem kötötte be a gyereket.2szer rászóltunk,mire harmadszorra a párom ráüvöltött,hogy kösse már be,mert leesik.Múltkor felállította a kút tetejére.(le van csavarozva a kút teteje,nem tudna beleesni a pici,de én ilyet akkor sem mutatnék meg a gyereknek,hogy oda fel is lehet állni,mert mi van ha egyedül is megpróbálkozik majd vele,pláne ha nem vagyunk mellette.Ezért az apósom is lekiabálta a fejét)

Ilyen és ehhez hasonló dolgai vannak az anyósnak! Hogyan tudott így 3gyereket felnevelni,és én hogy engedjem majd el így nyaralni a gyerekemet hozzájuk a későbbiekben?Mert már most azt mondogatja,hogy ha nagyobb lesz a pici,akkor ő elviszi nyaralni.Ja,és nem kérdezi,hogy elengedem-e,hanem csak kijelenti,hogy viszi!Pedig tuti fix,hogy nem engedem el a gyereket!Egyszerűen nem tudok benne megbízni!


2010. ápr. 22. 08:00
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
84%
Ja és Edelin. Az egyetlen, akit Isten megvert az te vagy. Ezzel az undorító természettel.
2010. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
84%
fú, rendesen golyós a hölgy az biztos, ne is foglalkozz vele, ez az átkozódás, meg Isten....hát nem tudom....Lipótmezőt bezárták, azóta szabadlábon vannak az őrültek is!....egyébként szerintem elég toleráns vagy az anyósoddal a viselkedéséhez képest, na persze ha idősebb, akkor ezt elvárja a társadalom, de nem mindig jogos! szép napot!
2010. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
84%

"ennyit sem tudsz, hogy diófa alá tilos fektetni

bárkit is, mert megfázhat alatta"


Csak a diófa alatt lehet megfázni, a tölgy alatt nem? A diófáról 30 fokos melegben jégcsapok lógnak? :DD

Ezt a hülyeséget, ez vmi vén boszorka lehet, akit utál a menye (megjegyzem joggal).

2010. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
0%
74%-os, miből gondolod, hogy anyós vagyok? ?????? ?? ?? ??????? ???? ?? Amiért elment a 2 gyereked, arról meg Te tehetsz.
2010. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy anyós, akkor remélem nem is leszel. Milyen gyerekem ment el?
2010. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!