Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az anyósom ilyen...

Hogyan lehet az anyósom ilyen buta? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

3fiút nevelt fel!Nekem mégis úgy tűnik,hogy nem tud vigyázni a 16hónapos kislányomra!Tegnap is itt volt nálunk,ki vitte a gyereket az udvarra triciklizni.Még jó,hogy ki mentünk utána,mert nem kötötte be a gyereket.2szer rászóltunk,mire harmadszorra a párom ráüvöltött,hogy kösse már be,mert leesik.Múltkor felállította a kút tetejére.(le van csavarozva a kút teteje,nem tudna beleesni a pici,de én ilyet akkor sem mutatnék meg a gyereknek,hogy oda fel is lehet állni,mert mi van ha egyedül is megpróbálkozik majd vele,pláne ha nem vagyunk mellette.Ezért az apósom is lekiabálta a fejét)

Ilyen és ehhez hasonló dolgai vannak az anyósnak! Hogyan tudott így 3gyereket felnevelni,és én hogy engedjem majd el így nyaralni a gyerekemet hozzájuk a későbbiekben?Mert már most azt mondogatja,hogy ha nagyobb lesz a pici,akkor ő elviszi nyaralni.Ja,és nem kérdezi,hogy elengedem-e,hanem csak kijelenti,hogy viszi!Pedig tuti fix,hogy nem engedem el a gyereket!Egyszerűen nem tudok benne megbízni!


2010. ápr. 22. 08:00
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
30%
Jó lenne tudni az anyós véleményét. "Halgattassék meg a másik fél is".
2010. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
62%
jaj istenem, a másik oldal, imádom az ilyen igazságos embereket.....az én anyósom detto ilyeneket csinált, többek között miatta válunk, mert nekem a férjem nem mert ellenkezni vele és most azt is bevallotta, h igazam volt, néha csak azért ellenkezett velem anyós pajtás, mert nehogy nekem legyen igazam....
2010. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
68%

Kitérdekel anyós vallomása!A gyerek érdekei a legfontosabb,és édes anyuka nagyon is jól tette amit tett!!

IGAZA VAN!!


Egyébkén akik ide írnak,hogy így nincs igaza meg úgy nincs lehet,nincs is gyermekük!!

Az édesanya közelebb áll a gyermekhez mind a nagymama,és az Övé az utolsó szó nem a nagyiért.Egyébként sokszor azért is ilyenek a nagyik,hogy így érjék el céljukat.Engem is idegesít anyós,de tudja akkor Ő húzza a rövidet,de akkor is bepróbálkozik,és mi van akkor megint Ő lesz a vesztes a végén,mert én meg bekeményítek!!Oda vissza működik.

2010. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
63%
A kislány marad? A Qrva anyját büdös dög. Úgy p.csán rúgtam volna, hogy csak úgy recseg. Elvenni a gyerekemet? Micsodaaaa? Annak ellenére, hogy tudta, hogy miatta lett beteg a gyerek? Tudod mit? Ezek után én EGYÁLTALÁN NEM ENGEDNÉM meg még azt se, hogy ránézzen a gyerekemre! A rohadt vén csótányja! Na most jól fehúztam magam.
2010. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó!!!

Én is így éreztem,elhiheted!De mivel a páromat szeretem és mégis csak az anyja,ezért próbáltam finoman lerendezni a dolgot!

De kezdem azt hinni,hogy jobb lett volna,ha inkább elküldöm melegebb éghajlatra már akkor,és most nem tartanánk ott,ahol most!

Állandóan azon van a vita,hogy miért nem lehet felügyelet nélkül a kislányommal.Folyton utána rohangálok,mikor idejön.De úgy veszem észre,hogy ő direkt menekül előlem,szeretne a picivel kettesben lenni.(Hogy ne is lássam mit csinálnak és ne tudjak rá szólni)

Egyébként azt is nagyon el szeretné érni az anyós,hogy hozzá húzzon a kislányom.De ezt azért már nem fogom engedni!

Szeresse a nagyit a pici,de mindennek van határa!

2010. ápr. 22. 21:31
 46/55 A kérdező kommentje:
Jah...és még annyit hozzáfűznék azoknak a hozzászólóknak,akik azzal jöttek,hogy nálam is érte "baleset" a kislányt! Csak annyi,hogy egy gyereket nem lehet úgy felnevelni,hogy ne érje őket kisebb-nagyobb baleset...Én úgy gondolom-lehet,hogy nem jól- DE...,ha van rá lehetőség,hogy megóvjam a gyerekemet,akkor megteszem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sőt...szerintem egy anya már csak reflexből is odakap,ha van valami...
2010. ápr. 22. 21:37
 47/55 anonim ***** válasza:
40%

Szia!Dettó ez van itt is!:(Ezt maguktól is kellene tudni a nagyszülőknek,hogy a szülők a főnökök!!Valahogy mindig szeretnek rácsapni,és ki akarkáj sajátitani az unokákat.Ha meg rájuk szólunki mi vagyunk a rossz szülők mert kisajátitjuk a gyerekeket.Csak azt felejtik el a nagyszülők,hogy Ők már 1x átélték ezt a gyönyört amit mi szülők most fedezünk fel.Én azon vagyok amit én vagy is mi akarunk szülök,és ha tetszik ha nem elkel fogadniuk.Mivelünk az apai szülök erőszakoskodnak,és mi lett vége bekeményítettünk,és a vég Ők voltak megharagudva.Én úgy vagyok ezzel nem kell senkinek megfelelünk,úgy neveljük a gyermekeinket ahogy mi jónak látjuk.Nem vagyunk gyerekek már,nem kell mindent eltűrni,bólogatni sem!!Tedd azt amit anyai szíved jónak lát,és csak gratulálok mert igen reálisan látod a gyereknevelést,nagyon jól cselekszel!


Egy édesanya 1,5 éves kisfiúval,és egy 25 hetes pocaklakóval:))

2010. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

Ezt a kedves levelet kaptam a kérdésemre,csak az illető nem merte ide kiírni a véleményét!

Gondoltam megosztom veletek!!

Ja,és köszönöm szépen neki!

Nagyon kedves "hölgy" lehet! :

Irigy mocsok dög vagy. Az anyósod ki tudja mutatni a szeretetét, és ez

jót tesz a kislánynak. Te meg.. gépezel, csetelsz, baszol rá.

Visszakapod nefélj. Isten nem ver bottal. Nem véletlen, hogy több

gyereked nem lehet. Egykaptafáravalók vagytok irigy menyek. Ilyen

nőhöz biztos nem tenném be a lábam. A hozzászólásod: Diófa alatt volt

a 7hónapos gyereked. ennyit sem tudsz, hogy diófa alá tilos fektetni

bárkit is, mert megfázhat alatta, bármilyen meleg van. Könnyebb az

anyósra fogni, hogy elvitte sétálni és napszúrást kapott. HA HA HA.

Aki az anyósát utálja, az a párját sem szereti. És ahogy elnézem, a

lányod nemigen szeret téged, ezért utálod ki a mamát. Van egy szó rád,

de nem írom le. Biztos lehetsz benne, hogy a gyereked tizenéves

korában szarik rád magasról. Akkor megint siránkozhatsz és

összefoghatsz az olyanokkal, mint te.

2010. ápr. 24. 13:35
 49/55 A kérdező kommentje:

Ja!Még valamire kíváncsi lennék!

Mi a fészkes fenéből gondolja az EDELIN nevű hölgyike,akitől az e-mailt kaptam,hogy a kislányom nem szeret engem?

Ezt kifejthetné nekem bővebben is,mert én viszont nagyon is úgy tapasztalom,hogy én vagyok neki a minden!Ragaszkodik hozzám,puszilgat,ölelget!Ébredéskor én vagyok az első akit keres!

De azt hiszem,hogy ezt nem kell másoknak,főleg nem egy ilyen embernek bizonygatnom!

Én érzem,és tudom,hogy szeret és én is viszont imádom őt!

Ha nem szeretném és nem foglalkoznék vele,akkor lesz@rnám,hogy az anyósom miket csinál vele!

Ennyi!

És itt ezzel befejeztem a témát

2010. ápr. 24. 22:58
 50/55 anonim ***** válasza:
90%
Húúú Edelin, de jó, hogy nem te vagy az anyósom! Hálát adok az égnek, szegény fiad és menyed, biztos tönketeszed az életüket ezzel az agresszív stílussal.
2010. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!