Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi vonz egy nőt egy ilyen...

Mi vonz egy nőt egy ilyen ferfiban?

Figyelt kérdés

Kb. Egy eve van egyutt a bátyám, aki lassan 30 eves a barátnőjével. A bátyám meg itthon lakik velunk, de a hobbijan kivul , amibol egy kis penz befolyik, semmit nem dolgozik, nem is akar, itthon lakik a szülői házban. Haragszom a batyamra, nem tudok ra felnezni, amiert ilyen onallotlan, sokat vitatkoztam vele, de a szüleim elnezik neki. Nem ertem , hogy lehet neki egyaltalan barátnője? Mit lehetne vele kezdeni, én most megyek egyetemre, ez talan segit, hogy ne nézzem mindig, ahogy 30 eves lettere meg gyerek.


18 N



2016. szept. 3. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk ugyanez van.

A szülők is tehetnek róla, viszont arra nem gondolnak, hogy ezeket az óriáscsecsemőket egyszer majd mi "örököljük"? Szóval jól teszed, ha dobbantasz, én azt ajánlom, hogy ne is ápolgass mélyebb kapcsolatot a tesóddal, mert akkor rád marad a későbbiekben. Ez genyón hangzik, de sajnos egy életünk van.

2016. szept. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Szánalmas mamahoteles alak a bátyád, de ahogy elnézem, te legalább talpraesett, normális lány vagy. Éld az életed, és nehogy valaha is a nyakadba vedd ennek a semmirekellőnek a terhét! Ne sajnáld, hogy önálló vagy és normális.
2016. szept. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Nővérem" is ilyen.
2016. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Az exem pont ilyen volt, nem hiába ex már.


Tehát a kérdésedre válaszolva, egy nőt (legalábbis engem) az vonz egy férfiban, ha van életcélja és hajlandó is tenni érte. A bátyád nem tartozik ebbe a kategóriába és sajnálom a barátnőjét, nyilván nagyon szereti, ha ezt elnézi neki.

2016. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es. dettó
2016. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te válassz jobban! Remélem találsz egy rendes fiút!
2016. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!