Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális szerinted?

Ez normális szerinted?

Figyelt kérdés
Vettem egy kerékpárt, 55000 ért. Évek óta vágytam egy normális keróra. 260000 ft spórolt pénzem van és nyáron megyek dolgozni. Nah mindegy, a lényeg az, hogy nem kaptam a nagy rohanásba blokkot, csak jótállási kézikönyvet, amire minden jól fel van tüntetve. Anyám belépett az ajtón rögtön az első mennyi volt, hol a blokk. Elkezdett ordibálni, hogy ő holnap bemegy, ráküldi az APEH-ot mert hogy nem adózik... Amúgy a keró néztem neten, megér annyit, ingyen át lett szerelve... a lényeg az, hogy állandóan azt ugatja h rám nem lehet bízni semmit én ilyen szar meg olyan szar vagyok, most ez jogos?? Nem érdekel a pénz, én nem csalok adót, és ez szerintem az állam dolga, hogy ellenőrizze és mindenkinek a magányügye, hogy fizet-e ha vállalkozása van.
2010. ápr. 21. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De lehet amiatt ideges, mert ha jól tudom a jótállás csak blokkal együtt érvényes... De lehet nem!
2010. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Kozold anyaddal,hogy rendszervaltas volt.Mar nem divat a besugas.A te penzedert te meloztal meg,anyadnak semmi koze hozza mire koltod,kiveve ha drogokra.A bicajozas egeszseges es ha neked ilyen bicaj kellett az a te dolgod.
2010. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bizony.Ha bármi baja van, hiába van jótállásod, ha nincs meg a blokkod.

Mondjuk közölhette volna ezt szépenis, de érthető hogy ennyit kiadtál egy bicóért, és ideges.

2010. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha bepecsetelte a jotallast ugy ervenyes szamla nelkul is.Rosszul tudjatok.
2010. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza a boltba a jótállással és kérd el hozzá a blokkot. Így minden rendben lesz. Előtte - biztos ami biztos - másold le a jótállást.
2010. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
gyorsan szaladj vissza a blokkért, ha nem ad, jelentsd a kerminek
2010. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám örülne annak is, ha lenne bárkinek ennyi spórolt pénze a családból (mondjuk nekem van valamennyi, de azt nem kötöm az orrára), másrészt annak meg biztosan nagyon örülne, ha biciklire költeném.

Némely szülőket komolyan nem értek, az oké, hogy mindig baj van a fiatalokkal, főleg, hogy fiatalok, de ha valaki sportolásra költi a pénzét, nem pedig bulizásra meg egyéb egészségtelen dolgokra, akkor már az is baj?

Komolyan meg lehet egyáltalán felelni a 45 feletti korosztálynak bárhogy?

Én ha rossz jegyet kapok az egyetemen, akkor hülye vagyok biztos azért, ha meg jókat, akkor biztos túl könnyű az egyetem... :P

2010. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen vicc, hogy: fiam, ha nem tanulsz beadlak az egyetemre :D
2010. ápr. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!