Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki lassan 30,...

Van itt olyan aki lassan 30, lány és még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok , de sajnos minimálbért keresek az érettségimmel.A szüleimmel élek,használni szoktam anyám autóját,mert apámnak is van külön.A házunk 200 nm én mégis szarul érzem magam, hogy még mindig velük élek.8 éve van párom, de vele nem tudok különmenni, mert azt állítja nincs rá pénz, de egyébként én tudnék megoldást, csak ő abba nem menne bele!Ti hogy vagytok,akik hasonló cipőben jártok?
2010. ápr. 21. 17:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
van egy barátnőm, ő 34 éves és még mindig az anyjával él. mondjuk neki párja sincsen mert elváltak régen. :S
2010. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
53%
26 vagyok, én is a szüleimmel élek, de nem is tervezem másképp. Nekem jó így, nekik is. Elférünk. Jól kijövünk. Miért mennék el innen? Na meg a mai világban egyedül megélni egy lakásban lehetetlen. Én meg nem költöznék össze senkivel... még a párommal sem.
2010. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

17:14-es nem érzed kiszolgáltatottnak magad?Ha nem akkor mitől nem mivel oldod ezt meg?

Anyámnak néha gond hogy hordozgatom a kocsiját, bár tankolok is bele!Néha még enni is szar!

2010. ápr. 21. 17:17
 4/35 anonim ***** válasza:
88%

28 vagyok én is, apámmal meg nagyapámmal élek, nagy a ház, nem zavarjuk egymást, sőt még anyagilag is jól elosztjuk a rezsit.Engem nem zavar.

Lakásra nem biztos hogy valaha is lesz pénzem, hiába dolgozom 19 éves korom óta, csak ezért meg jelzálogot hatszáz évre nem akarok felvenni. Van annak a pénznek jobb helye is.

2010. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem előttem szóló nem gondolkodik egészségesen...

Én 34 vagyok, párommal és kislányunkkal lakunk a felső szinten, alsó szinten anyukám. Hatalmas ház, anyukámat imádom, mégis költöznék de nagyon, ha lenne rá pénzünk. Úgy gondolom, hogy az ember addig nem lesz igazán felnőtt, felelősen döntéseket hozó ember, amíg a szülei "árnyékában" él. De legalább van fedél a fejünk felett, ezzel vígasztalom magam.

2010. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

27 éves leszek, s szintén szüleimmel élek - ráadásul Anyumnak élettársa van, és úgy költöztem haza 3 éve, hogy előtte 2 évig külön éltem az akkori párommal - eleinte furcsa volt megszokni az otthonlétet, és úgy éreztem ez valamiféle visszaesés, de hamar megszerettem, talán már túlságosan is :) Több mint 1 éve van párom, természetesen tervezzük az összeköltözést, így egyre többször jut eszembe, hogy nehéz lesz újra az elválás, te persze én is érzem belül, hogy ez az egészséges, és hálás vagyok ezért a 3 évért, amíg még "gyerek" lehettem :)

Egyébként a párod miért nem akar összeköltözni? 8 év után ez furcsa, és engem elgondolkodtatna...

2010. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
igen, én 26 vagyok, és én is ilyen helyzetben vagyok! :'(
2010. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok, kis ház, és mégsem nyavalygok, mert egyszerűen nincs házra pénzem. Sőt, anyumat sem zavarja, hogy ott élek. Ő annak nem örülne, ha elmennék pl. albérletbe.

És mi az a probléma, amit a párod nem akarna?

2010. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
50%
Ja és annyit hozzátennék, hogy 200 nm -es házból talán soha sem költöznék el. Csak nekünk 60 nm.
2010. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
A páromnak van háza, amiben a 72 éves anyukájával él.A néni 2 kutyával alszik és eszik meg stb...A higiéni nagyon gáz náluk és a néni bár öreg még mindig azt hiszi ő a főnök!Én azt gondolom, hogy a néni lakhatna másik gyerekével is, vagy velünk de egy külön lakrészben!Ez nem jön össze az én páromnak.Egyébként 5 évig együtt éltünk nálunk, csak meghalt a néni élettársa és a párom hazament őrizni az anyut!!Én nem felelek meg az anyósjelöltnek és a kapcsolatunk is megromlott, ő már nem is köszön nekem.Röviden ennyi!
2010. ápr. 21. 17:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!