Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a volt férjem....

Nem értem a volt férjem. Miért ilyen?

Figyelt kérdés

A lányomról(lányunkról van szó)16 éves gimibe jár, jó zanuló, nem csavarog, nem hazudozik.

Már nem is szeret menni az apjához, mert az nem tud vele normálisan beszélni.Nem szólítja a nevén, adott neki hülye beceneveket, (mint vucli szicska bicso, stb...)és így hívja.Szerinte ez vicces.

Nem tiszteletlen a lányom, de ugye ő ios csak egy tini.

Ha mondja az apjának, hogy te hülye vagy, vagy ilyasmit, az csk röhög rajta.

Tegnap viszont kiakadtam.Most itthon vagyok, betegség miatt.Amikor a fiam haza jött a suliból, az apja hívta.Beszéltek egy-két dologról, és mikor letette a telefont, oda jött, és súgta, hogy apa azt mondta felvettek a suliba.De hozzá tette, hogy a nővérének ne mondja meg.(most 8-os)Hogy honnan tudja nem tudom, nem is érdekel.(de mindig van mindenhol egy p*na ami csk rá vár)Hallotta a lányom is hogy súg valamit az öccse, és kérdezte mit.Én meg persze elmondtam.Ő mit vétett hogy ilyen legyen vele?

Soha nem volt szokás(om)hogy bármit manipuláljak velük szembe.Őszinte voltam/vagyok velük mindig.És én ezt ugyan úgy vissza kapom tőlük.

Nagyon mérges lettem, hívni is akartam, de aztán meggondoltam magam.Én azért nem fizetek hogy össze vesszek vele.

Szegény lányom, egyből elkezdett sírni, hogy mégis ki ő hogy semmibe van véve.Nagyon sajnálom őt, mert engem is bánt, hogy a másik gyerekével meg tud normális lenni.Csak annyit mondtam neki ne törődjön vele, hiszen tudjuk milyen az apja.De ez kevés, tudom.Nem tudok ez ellen tenni.Már rengetegszer mondtam neki, ne csodálkozzon rajta, ha nem szeret a lány menni hozzá.Lepereg róla, és ennyi.

Hű, bocsi hosszú lett, de most hogy kiírtam magmból jobb.


2010. ápr. 21. 11:26
1 2
 1/20 anonim válasza:
57%

Üdv. Hát fogalmam nincs hogy miért lehet ilyen, talán az a baja hogy ő lány.Mert vannak ilyen "régimódi" emberek akik a fiúkban látják a jövőt.

Esetleg nem lehetne megoldani úgy hogy mindannyian leültök, és megbeszélitek ezt a dolgot?

vagy ha ez nem jön be, akkor a lányodnak ritkábban kellene járnia az apjához. én biztos így tennék.

remélem segítettem valamennyit :)

2010. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Áááá nem lehet vele beszélni.Sokáig volt hogy nem is beszéltünk.(9 éve váltunk el)

Végül is ő tudja...Ha neki jó, hogy a gyereke le se fogja sz*rni..Mert ezek után mit vvár?

Soha nem neveltem őket ellene, de úgylátszik megtette ez ő saját magának.

2010. ápr. 21. 11:50
 3/20 A kérdező kommentje:

Csakma lányomat sajnálom, de nagyon!

Nembaj, szeretem én helyette is.

Soha nem tettem különbséget.

Az nagyon gerinctelen dolog.(szerintem)

2010. ápr. 21. 11:51
 4/20 A kérdező kommentje:
jaja lemaradt, azért köszi.
2010. ápr. 21. 11:52
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A lányodnak az apjára is szüksége van,de azért a volt férjed szerintem nem nőtt még fel teljesen.Nem tud apaként viselkedni.Ha alányod úgy dönt nem találkozik vele többet, azt teljesen megértem.Szerintem beszélj a volt férjeddel.H.van egy nagyon értelmes lánya és minden szülő ilyen gyereket akarna, ő meg semmibe veszi, hogy ezt miért csinálja?Miért nem tiszteli és ő maga miért nem viselkedik apaként?.
2010. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem tudok vele beszélni.Úgy értem, nem ér semmit se.Már mondtam neki, volt hogy sms-ben csesztem le emiatt,és látod, semmi..

Nagyon öntörvényű, de ez már tulzás.

Mert ha okot adna rá megértem.Tudom mindenkinek a saját gyereke a legjobb, legszebb..

De tényleg nagyon jó gyerek.Segít, ha beteg vagyok aggodik.

A fiam az már más tészta..

Sokat veszekszek vele, mert iszonyat lusta, de soha nem teszek, tennék különbséget köztök.Ha kell, és megérdemlik mindketőő megkapja a letolást, de ugyan úgy a dicséretet is.

2010. ápr. 21. 12:05
 7/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hasonlóságot lát benned és a lányodban, és ezért alapból nem szereti. Ilyen van. Ezt nem tudják megmagyarázni...
2010. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek,én nem nagyon értem mi is az az oltári nagy baj!
2010. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk "csak"annyi, hogy az apja le se sz*arja a lányát.
2010. ápr. 21. 12:32
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt értem hogy nem úgy beszél vele,nem is beszél vele rendensen.De azt viszont nem értem meg h miért ezen akadtál ki h azt mondta a telóba h ne mondja meg a nővérének...sztem ez kis semmiség ahhoz képest h h becézi pl,vagy h kineveti...az a fura h ezen buktál ki...
2010. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!