Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj hogy még nem...

Szerintetek baj hogy még nem mentem férjhez és még gyerekem sincs?

Figyelt kérdés
27 leszek, és néha úgy érzem "elrepül felettem az idő". Vagy ez normális hogy "parázok" néha?
2010. ápr. 21. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

tudom, most ez a divat, minél később- annál jobb

de nem ártana összekapnod magad

2010. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudhatod, mit hoz a holnap. Nekem 25 évesen semmim sem volt, a szüleimnél laktam, nem volt párom és reményem sem arra, hogy akár csak egy rövidebb kapcsolatom legyen.

Aztán 26 évesen találkoztam életem párjával, 3 hét alatt összeköltöztünk, 2 hónap után már a babát vártuk, és ennek 8 éve, és nagyon boldogok vagyunk. A lényeg az, hogy akár vársz az igazira, akár nem, el fog jönni ha itt az ideje.

2010. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem házasodtunk össze, mert egyikünk sem érezte szükségét, anélkül is mindenünk megvan.
2010. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
scak akkor baj ha Te úgy érzed hogy baj
2010. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Bajnak nem baj, de azzal számolnod kell, hogy egyre csökkennek az esélyeid a férjhezmenés terén. Régen az ilyen korúlányt vénlánynak titulálták, ma már azonban nem. Teljesen elfogadott, ha valaki ebben a korban még nem kötelezte el magát.
2010. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem baj.

Valószínű azért nincs még egyik sem, mert még nem teremtettétek/teremtetted meg hozzá a megfelelő körülményeket.

Én sem vagyok férjnél, nincsen gyerekem. 28 leszek. Élettársam van, házunk van ( igaz hitelből), de még kicsit helyre kell rázódni anyagilag,hogy belevágjunk a gyerekvállalásba is ( majd most jól le fognak hurrogni ezért néhányan...).

2010. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Nos, én 22 vagyok, és néha énis úgy érzem, hogy elröpült felettem az idő, már sok velem egykorú lányt ismerek, aki férjhezment, sőt gyereket szült, viszont igazából én nem tudom magam elképzelni babakocsit tologatva... szerintem még nem maradtál le semmiről, én abban hiszek, hogy a saját sorsát senkisem kerülheti el...
2010. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Miért maradtál volna le bármiről is? Ha nem találtál még olyan párt magadnak, akivel szívesen leélnéd az életed, akkor nem találtál. Sokkal jobb helyzetben vagy, mint azok, akik húszéveen férjhez mennek, aztán három-négy év múlva meg elválnak. Tudod, hogy hány fiatal anyuka sír itt, hogy "elhagyott a párom, itt vagyok háromhetes gyerekkel"? Ezekről szinte mindig kiderül, hogy 25 év alattiak.


Egyszóval szerintem hülyeség ez a "jajj, igen, elkéstél, hát ilyen korban már illene férjnél lenni, tudod, a fogamzóképességed, meg aztán úgysem fog téged feleségül venni 30-on felül senki, blablabla"-szöveg.


Akkor házasodj, mikor úgy érzed, itt az ideje. Ha 30 évesen gondolod azt, akkor 30 évesen. Ha 60 évesen, akkor 60 évesen. Nem másoknak kell élniük az életed, hanem neked. Nked magadnak kell eldöntened, hogy mi a jó.


Külön nagyot röhögtem az első válaszon. "Jó lenne, ha lassan összekapnád magad". Miért, mi ez? Valami verseny? Az nyer, akinek húszévesen már öt gyereke van, aztán itt vergődik, hogy jajj, elhagyott a párom, jajj, megvert a párom, nem tudok hová menni a gyerekkel...? Vagy mégis hogy van ez?

2010. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem késtél le semmiről szerintem.Sajnos a mai világban aki hamar férjhez megy,soknak válással végződik.Én is igy jártam,23 évesen férjhez mentem,30 voltam mikor elváltam,gyereket az exem nem akart egyenlőre,igy 30 évesen maradtam egyedül.Most 36 vagyok,tavaly újra férjhez mentem,2-3 hét múlva születik a kisbabánk,és még igy sem érzem hogy elkéstem volna.Eljön az igazi hidd el:-)
2010. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj
2010. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!