Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy elkerüljem...

Mit tehetnék, hogy elkerüljem a baj?

Figyelt kérdés

a barátom első exe külföldön él.

annak, hogy együtt voltak, már 4 éve.

Nem szerették egymást, rossz kapcsolat volt. A barátom nem is tartja vele a kapcsolatot.

De utánanéztem, hogy a csaj visszajön magyarba tanulni... elmondjam a barátomnak? Mi lesz ha a lány meglátogatja, vagy bekavar nekünk...?


2010. ápr. 21. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt négy évben nem sikerült lezárnia a kapcsolatát az előzővel, akkor baj van. Semmit nem tehetsz. Ez egy-kettőre el fog dőlni, ha megjön a lány.
2010. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mondom: NEM TARTJA VELE A KAPCSOLATOT, MÁR 4ÉVE
2010. ápr. 21. 09:30
 3/13 A kérdező kommentje:

4éve nem beszéltek... a barátomat nem is érdekli, nem is volt szerelmes belé.

a csaj meg csak kihasználta.

a baj csak annyi, hogy féltékeny vagyok, hogy mi lesz ha a csaj felbukkan, lehet baj köztünk? vagy a barátom lerázza?

2010. ápr. 21. 09:32
 4/13 anonim ***** válasza:
inkább szeresd,ne ilyen hülyeségen parázz,az ilyesmivel lehet más karjába kergetni a pasit
2010. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

NEM TARTJA VELE A KAPCSOLATOT, MÁR 4ÉVE


akkor miért jelent neked problémát,. ohgy haza jön? S miért kavarsz? Foglalkozol a másikkal? miért nem tudsz kettőtökkel foglalkozni.

Igen így baj. De nem a barátoddal van a baj hanem veled.

2010. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Szerintem túlontúl élénk a fantáziád. Rossz volt a kapcsolat, 4 évig külföldön volt az exe....és hazajön, majd egy esős nyári délután becsönget a párodhoz, hogy "szia Józsi, itt vagyok?" Nanemár.....Már rég új kapcsolata van, vagy lesz itthon. Foglalkozz érdemlegesebb dolgokkal.
2010. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem szerette, nem érdekli, rossz kapcsolat volt, kihasználta... Ezek után ilyen kérdést! Szerintem te magadnak csinálod a bajt azzal, hogy ilyeneken agyalsz.

Ki az a hülye, aki egy ilyen kapcsolat után még érdeklődne a másik iránt?

2010. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te fogsz bekavarni saját magatoknak
2010. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy esküszöm!!!Komolyan gondolod ezt a kérdést??!!Szóval négy éve nem tartják a kapcsolatot, jah alapból nem is volt "jó" a kapcsolatuk.TE meg megtudod h vissza fog térni az országba és összesz@rod magad?????? És nem tudod h szóljál-e neki???Édes istenem..szerinted érdekli a párodat h mit csinál a 4 évvel ezelőtti ex-e????

Pfujjj, elég érdekes lehetsz...

24/L

2010. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi itt a baj?

Most fogják egymásban felfedezni a szerelmet??

2010. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!