Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom feledni? Mit tegyek?

Nem tudom feledni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk külön a volt férjemmel!De a mai napig imádom,szeretem!!

Próbáltam új kapcsolatot kezdeni,de nem megy!Nagyon szeretem.

Néha néha találkozunk,hol a gyerektartás,és hol a gyerek miatt,mert viszi hétvégére.


Mikor meg láttom el önt a szikra,a tűz,és óriási szeretettel nézek rá.

Mit tegyek,ha ennyi ideje nem tudtam elfelejteni,amit iránta érzek?

Ez egy 8 éves kapcsolat volt,és közös megegyezéssel mentünk külön.

Nem tudom mit tehetnék!!??

Te mit tennél a helyemben?Vagy mit tettél,ha voltál már ebben a helyzetben?


2010. ápr. 20. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
és neki van kapcsolata? van esélyed, hogy visszamenjen hozzád?
2010. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha megint megy majd a gyereké akkor mondd meg neki hogy szeretné vele beszélni..

kérdezd meg hogy érez -e még valamit irántad..:D

utána mondd meg neki mert te még mindig szereted ugyan úgy mint régen..meg persze a gyereknek is jót tenne ha a apa ott lenne a közelbe..;D

de mér váltatok el?

2010. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az a baj,ha összeköltöznétek,ismét előjönnének a problémák.neki van valakije?
2010. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, hogy mit tegyél. Pl. ha neki van már új kapcsolata, és ott boldog, akkor esélytelen a próbálkozásod. Da ha esetelg nincs senkije, akkor sem véletlenül váltak szét az útjaitok. Nem lehet, hogy az idő szépíti meg őt, a kelleténél jobban?
2010. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a családban is volt hasonló eset nem is egy.

Szétmentek, mindenki a maga útján, idővel mégis újra összeköltöztek mert nem volt véletlen annó hogy egymásra találtak.

Még az esküvőt is megtartották újra.

De azért írhatnál kicsit többet is neki van most valaki?

Ha még most is szereted, mért mentél bele, hogy váljatok?

2010. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért "szereted" mert egy biztos pont az életedben, Nem őt magát hanem mindazt ami vele volt, férj gyerek, kényelmes élet. Mindezt újra megteremteni nehéz, ezért kötödsz hozzá annyira, ha szerelemből szeretnéd nem menntetek volna szét.
2010. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Van barátnője,de sok köztük a veszekedés!Azt nem tudom,hogy boldog e!

Belementem a válásba mert mindketten így láttuk jónak,de én NAGYON megbántam!

Mikor találkozunk mindig megkérdezi van e párom,és nagyon sok mindenről el tudunk beszélgetni,és ez olyan jó!

Én úgy gondolom,hogy az ember mindig változik,tehát mi is rengeteget változtunk.Másképpen látjuk már a dolgokat,mint az elött.

Mindketten tudjuk most már,hogy miben hibáztunk,és hogy mit kellett volna tennünk,hogy ez ne történjen meg.Erről már beszélgettünk is egy párszor.Sajna későn!Remélem azért annyira nem későn!

Ja,és nem azért szeretem mert egy biztos pont az életemben kedves 21:18-as válaszoló,hanem mert teljes egészében szeretem tiszta szívvel ezt az embert.

Sajnod anyos,és család tette tönkre leginkább a kapcsolatunkat!

2010. ápr. 20. 21:36
 8/8 anonim válasza:
Ha tényleg olyan rossz a kapcsolata az aktuálissal és még szereted, akkor mond meg amit érzel, hozzáteszem szerintem kevés lesz,mert még plusszba vissza is kéne hódítanod. Ettől eltekintve jó esélyeid vannak.
2010. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!