Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! A férjem és apám is...

Csajok! A férjem és apám is meg bántott! Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Mind a ketten olyan szinten bántottak meg,hogy nem írnék ide ha egyedül tudnám rá a választ! A férjem meg csalt, apám kitagadott amiért félre léptem én is!
2010. ápr. 19. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egészen normális!Nem értem a férjed nem hitte volna el?Ti aztán tényleg 1 lökött banda vagytok.Apádnak miköze van hozzá?És mért jó az h levideóztad?Ti tudjátok!Ha nem akartad h apád megtudja minek videóztad le és minek kellett megcsalni a férjed.
2010. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
85%

Szerintem megérdemelted! Nem vall normális viselkedésre az amit csináltál!

Cigányok vagytok?

2010. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelted... Ez szánalmas... Kb a 3 éves gyerek szintjén áll "hogy én most visszaadom neked amit csináltál!". A férjed hibázott, de ez nem jogosít fel téged ilyen baklövésre... Megérted apád. Amikor anyukádnak nagy baja van akkor a lánya nem tehet ilyet, meg amúgysem...
2010. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora kamu kérdést se láttam még. Jól nyomod, nyomjad még :-)))
2010. ápr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
sajnos nem kamu.
2010. ápr. 20. 08:04
 16/20 anonim ***** válasza:

Jaj, drágám, dehogynem. Férjed megcsalt, erre te is őt, amit kamerára is vettél és lejátszottad neki, erre apád kitagadott, amjd idejössz sírni, hogy megbántottak...

Jól összefoglaltam a sztori lényegét?


Most akkor ez megvolt, kamuzz újat.

2010. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy! Ha már ezt megtette a férjed veled, akkor neked is le kell az ő szintjére süllyedned? hát gratulálok.. akik meg azt mondják, hogy apukának ehhez semmi köze, nos azok nem értik a dolog lényegét. valóban nincs köze ahhoz, hogy mi folyik a négy fal között a lánya és a férje között, DE ha az ő tisztessége, családja is szóba kerülhet, akkor nem érthető a felháborodása. forditott esetben nekem sem esne jól, ha róla beszélnének, hogy milyen egy erkölcstelen lányt neveltem fel! ehhez már igen is van köze, hiszen az emberek őt is lefogják nézni és megvetni!
2010. ápr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A férjem meg tűr csak mert nincs hová mennem,de nincs benne köszönet. Apám szóba se áll velem. Bánok mindent a lányom az apját pártolja neki is el kellett mondani mert látja,hogy valami nincs rendben itthon. Azt tudom,hogy hülyeséget csináltam ,csak azt nem tudom ,hogy tudnám helyre hozni valamennyire.
2010. ápr. 20. 09:00
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Na, az eredeti kérdés az volt, hogy "nagyon megbántottak", most már eljutottunk a "hogy hozhatnám helyre, hülyeséget csináltam" részhez.

Ekkora kamut...

2010. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
a kérdésembe az is benne van mit csináljak most? Én meg bántam de ők nem és ez nekem így nem jó. Mindenki csak szapul, de senki nem segít abban, hogy tudnám helyre hozni.Ha a kérdésem kamu lenne, akkor nem ebbe a témakörbe írtam volna hanem egy másikba nem gondoljátok? Ott sokkal többen keresgélnek szaftos történeteket!
2010. ápr. 20. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!