Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! A férjem és apám is...

Csajok! A férjem és apám is meg bántott! Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Mind a ketten olyan szinten bántottak meg,hogy nem írnék ide ha egyedül tudnám rá a választ! A férjem meg csalt, apám kitagadott amiért félre léptem én is!
2010. ápr. 19. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Az alkohol nem megoldás, de feledteti a problémát :)
2010. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Szép banda vagytok, szó se róla..
2010. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Jól hallom? Az apád tagadott ki, mert megcsaltad a férjedet? Mi köze ehhez apádnak? Remélem egyúttal nem őt is megcsaltad? Ugye érted? A kitagadásra más okot úgy látszik nem talált. Szóval: térdelj le mind a kettő előtt és kérj bocsánatot. De azonnal!
2010. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

A férjeddel egy-egy az állás,nem kell bocsánatot kérni. Apukádnak semmiköze a házassági válságodhoz, legalábbis ilyen formában nem mondhat véleményt.

Férjeddel higgadtan beszéljétek meg, hogyan tovább.

Apukád meg remélem,megbánja, amit mondott!

Anyukádhoz nem tudsz fordulni? Ő hogyan vélekedik?

2010. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy apámnak elnézem de a férjemnek nem néztem el a sértését pedig
2010. ápr. 19. 19:08
 6/20 A kérdező kommentje:
anyukám rákos, apám azt mondta szégyent hoztam rá meg a nevére. meg csináltam egy videót is azért,hogy a férjem elhiggye amit tettem.
2010. ápr. 19. 19:24
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy volt ez? A férjed megcsalt, erre bosszúból te is őt?És mit vettél fel videóra?

Attól, hogy Anyukád beteg, még beszélhetsz vele.

2010. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
videóra azt vettem föl,ahogy megcsalom a férjemet és megmutattam neki,hogy elhiggye.
2010. ápr. 19. 19:44
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt akartok maradni a férjeddel beszéljétek meg és mindenki nyelje le a saját békáját,ha nem akkor tiszta sor. Apád meg egyszer úgy is megbocsát neked.
2010. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tetszik. Levideózta:-D
2010. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!