Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenben lemásol! Mit tehetnék?

Mindenben lemásol! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most már nem bírom tovább! Az unokatesóm mindenben lekoppint engem!

Példák: (enyhe)

- ha fáj valamim ő rögtön kitalálja, hogy neki is fáj

- ha szerintem valami jó, ő szerinte meg egyenesen csodás

- mindig azt akarja, ami nekem kell/van/lesz


Példák: (ami kiborít)

- nekünk laptopunk van kitalálta, hogy ő is azt kér szülinapjára

- én telefont kérek szülinapomra, másnap közölte, hogy pont azt már bőven előttem kinézte magának (a nevét se tudja)

- tavaly fényképzőt kaptam, naná, hogy ő is követelt egyet

- követ engem! még a vécére is utánam jön és azt várja, hogy mikor jövök ki!


Egyszer beszélgettünk:

Ő.: Én úgy rühellem a gombát!

Én.: Szerintem finom.

Ő.: Ugye, milyen isteni!

Én.: Az előbb mondtad, hogy rühelled.

Ő.: De ez nem is igaz, én IMÁDOM!

Én.: Hát én nem igazán!

Ő.: Ja, totálisan sz*r!


Na, most meg mit csináljak? Olcsam le, mikor mindent kitalál? HELP!!!


2010. ápr. 19. 18:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
unokatesomal detto ez volt én 5 ével vagyok idősebb nála felnézett rám vagy nemtom ami persze tiszteletremélto meg midenn de téleg idegesítő volt h ha ottvolt nálunk csakorlatilag a fülembe lihegettt folyamtaosan...mostmár 15 éves gondolom szerzett barátokat meg saját társaságot és mostmár egészen elvagyunk vannak saját ötletei is satöbbi hidd el kinövi egy idő utána haogy szerez magának menő haverokat...na nem mintha olyan menő lennék nem erre gondoltam:)
2010. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azért ilyen, mert nincs a sulijában barátja? Egy barátnője volt, de ő meg elköltözött.
2010. ápr. 19. 18:44
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Dettó unokahugom :D

hát én úgy oldottam meg,hogy kb egy évig csak akkor találkoztunk amikor muszály volt..családi ebéd meg ilyenek..azóta jobb a viszonyunk:D

14L

2010. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Na, ezt kapjátok ki:

Az u.tesóm előbb született mint én. Anyukám elmondta a szüleinek, hogy mi lesz az én nevem. Na, az a név lett az ő neve, én meg mást kaptam. Családi vonások....xD

2010. ápr. 19. 20:39
 25/28 anonim ***** válasza:

aztaku..izéé aztaaaaa:D:D

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

2010. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
a név választás detó nálun is így ment! Én anna lettem volna, mert anyum ebbe bele volt zúgva, hát nem azt a nevet kapta unokanővérm???
2010. ápr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ja, akkor ez többgenerációs, otthonról hozza, maga sem tudja, miért csinálja... Valami miatt a rokonaitok meg akarnak nektek felelni minden áron, mint ahogy unokatesód neked akar megfelelni. Valószínűleg érzi, hogy utálod és lenézed, amiért nincs saját egyénisége és nem mer kiállni a maga véleménye mellett, érzi, hogy valamiért nem szereted, s annál inkább meg akar neked felelni, hogy szeresd... csak hát, rossz módszert választott, de ha a szülei is hasonlók, akkor defektes felnőttek defektes gyereke sajnos. Ördögi kör.
2010. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Azért az se semmi, hogy most kb. ugyan ez volt, mint a nevemnél, és még ŐK kérték ki maguknak, meg hogy mi másoljuk őket XD Ehhez is kell egy kis bőrfelesleg az arcon...
2010. máj. 5. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!