Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hoznád tudtára apád...

Hogy hoznád tudtára apád nőjének, hogy Te létezel?

Figyelt kérdés
Apám letagad,de én szeretnék ennek véget vetni,csak nem tudhatja meg,h én állok a háttérben,mert kinyír.Adnátok ötleteket,mégis hogy derüljön ki "véletlen",hogy én vagyok?
2010. ápr. 18. 15:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Valószínüleg zavarná a barátnőt. De te miért akarsz bekavarni? Úgy veszem ki, nem a legjobb a viszony köztetek. Lehet, hogy amúgy is dobja a csajt hamarosan, és akkor úgyis minek? Ha meg marad a csaj, akkor majd megtudja, ha itt lesz az ideje. Attól, hogy van egy lány valakinek, nem olyan könnyű egy párkapcsolatot sínre tenni, sőt még nehezebb. Légy türelemmel és jóindulattal.
2010. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
3 éve együtt vannak.Köszi a válaszokat,szóval legyek megértőbb.
2010. ápr. 19. 09:49
 13/18 anonim ***** válasza:

3 éve együtt vannak és a csaj nem tud rólad?:O

Ez veled szemben is szemétség, meg a barátnője felé is.

Én mindenképp a tudtára adnám valahogy... De hogy miként nem tudom:S

Apád meg ne merjen még meg se szólalni... Letagadni a saját gyerekét. Szégyen.

Sajnállak kedves kérdező.

2010. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az én apám az esküvőjük napján mondta meg a feleségének, hogy létezem...


Teljesen megértelek, tudom, milyen megalázó ez.

De ha apád ilyen bosszúálló, hagyd a fenébe. A nő egyszer úgyis megtudja. És apád is visszakapja ezt a sorstól.

2010. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha a nővel lakik elmehetnél hozzá, de akkor amikor a nő is ott van!

És nagyon aranyosan köszönnél hogy szia apa!!!

2010. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia, Írd meg a privimre a nő iwiw-es elérhetőségét. Felvilágosítom neked szívessen:) Apád elég szemét lehet. Nem hiszem hogy a türelmet neked kellene gyakorolni. Sajnálom a nőjét is, mert ha ebben sem őszinte akkor miben az az partnere? Gondolom így nem teljesen egyszerűek a kapcsolattartások és a láthatások. Tényleg amikor vled találkozik akkor mit hazudik a csajnak?
2010. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy légy türelmesebb, de ha 3 éve együtt vannak, akkor ez már más helyzet. Beszélj az apáddal erről. Mondd el neki, hogy mennyire kirekesztett lettél, és ez fáj neked. Megtagad ezáltal. Nem tisztességes. Mond azt is, hogy szeretnéd megiserni a párját, és hogy a családjába tartozol. Kérdezd meg, hogy hogyan gondolja ezt a továbbiakban. Lehet, hogy mindig halogatta az elmondást, most meg már maga sem tudja, hogyan kellene. Ez esetben a "véletlen" felbukkanás jó ötlet. Mindenképpen ki kell nyílvánítani a dolgot. Apukád is megkönnyebbül, ha túl lesztek rajta.
2010. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de pont emiatt nem találkozik már velem,meg mamáékkal sem,hogy nehogy kitudódjon.Azóta nem láttam.Köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 22. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!