Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hoznád tudtára apád...

Hogy hoznád tudtára apád nőjének, hogy Te létezel?

Figyelt kérdés
Apám letagad,de én szeretnék ennek véget vetni,csak nem tudhatja meg,h én állok a háttérben,mert kinyír.Adnátok ötleteket,mégis hogy derüljön ki "véletlen",hogy én vagyok?
2010. ápr. 18. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
én megmondanám és kész ki nem sz@rja le h apád mit mondd
2010. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Menj oda a csajhoz, és mondd meg neki, hogy nagyon örülsz, hogy éppen ő lett édesapád párja, mert nagyon szimpatikus neked. :P

Erre mit léphet édesapád? Egyébként meg miért titkol téged? Fiatalabbnak hazudja magát a csaj előtt, vagy mi?

2010. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Felhívnám a csajt telefonon és apámat keresném. Ha megkérdezi ki keresi ezt válasolnám: a lánya vagyok.
2010. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Küldd rá apura egy osztálytársad, barátnődet, barátodat. Hozzák olyan szituba, hogy kiderüljön a létezésed. Csókolom xy bácsi! Üzenem a lányának, hogy..., vagy otthon van a lánya? Ha csak a neved mondják ki, úgyis jó, mert a nő gyanakodni kezd, hogy kije lehetsz Te a pasijának. Ha nem hülye, akkor rájön.
2010. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Állítsd apukád kész tények elé. Esetleg közöld apukáddal, hogy vagy ő mutat be neki, vagy te magad mutatkozol be neki.

Ha fenn van az iwiw-en, nézd meg az e-mail címét, és egy kreált e-mail címről küldj neki magatokról egy képet. Csak úgy, ismeretlenül....

De a legtutibb ez lenne:

Véletlenül egymásba futni az utcán.


Üdv!


ui.:mennyi idős vagy?

2010. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit úgy érzem a kérdésedből (bocs ha tévedek), mintha itt "apád nőjével" lenne a gondod, pedig a hiba itt édesapádban van. Már megbocsáss, milyen apa az, aki letagadja a saját gyermekét???? Mindegy ki előtt, a nője előtt, a munkatársa előtt, akárki előtt.... milyen ember tesz ilyet?? Hánynom kell. Én messze elkerülném az ilyen apát.
2010. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem ismerem apám nőjét,az iwiwen megnéztem,normálisnak tűnik meg családcentrikusnak.14 éves vagyok.Aki nem tud rólam,azok előtt tagad le,más városba költözött,de nincs messze,de nagyon bosszúálló,szóval tartok tőle.
2010. ápr. 18. 15:41
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Letagadja a saját gyerekét?És te még apának hívod?(már bocs)
2010. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De miért tagad le? Tettél valamit, amin összevesztetek? Mert ha így van, akkor idővel megbékél egy bocsánatkérés megoldás a problémákra, de ha más miatt akkor ne haragudj nem értem és nem tudok segíteni :(
2010. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Semmit nem tettem,biztos azt hiszi,h ez zavarná a barátnőjét vagy nem tudom.
2010. ápr. 18. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!