Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan pasik, akik...

Vannak olyan pasik, akik kibírják csajozás nélkül?

Figyelt kérdés
Most szakítottam a barátommal, mert már nem tudtam elviselni a nő ügyeit. Nem csalt meg, de smsezgetett a volt csajával, számot cseréltek egy idegen nővel, a munkahelyére nők járnak be hozzá és a haverjaihoz kártyázni. Na és persze sorolhatnám még. Ezek után már nem bíznék egy pasiban sem. Tudom, hogy nem csalt meg ebben 100% ig biztos vagyok, de ez is sok. Minden pasi ezt csinálja?
2010. ápr. 18. 13:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
Őrület ez a "megcsalt, nem csalt, flörtölget", stb. Azt kellene megérteni, hogy senki senki más embernek nem a tulajdona. Minél jobban megláncolod, annál jobban szakítja. Minél jobban gyanakszol, szidalmazol, szimatolsz utána, annál undorítóbbnak fogsz tűnni, és úgy ott hagy, hogy vissza se néz. A Bölcs Szerelmes magabiztos, és vár, mert tudja, hogy visszatérnek hozá. Ezt Müller Péter egyik könyvéből tanultam.
2010. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
az impotensek, meg a b*zik
2010. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 29 éves vagyok, és 5 éve nem csajozok, már egyszerűen nem érdekel. Régen érdekelt, de kinőttem. Bennem tehát megbízhatnál, azonban én meg nem járnék veled :)))


Természetesen nem minden férfi csinálja azt, amit az exbarátod. Ő egy nagy nőcsábász lehet. Úgy van ez, hogy a férfiak kb. 90%-ának élete során max. 4-5 nője van, elég gyakori az is, hogy 0-2, és a következő már a feleségük is lesz. (Azt hiszem, csak 4 vagy 5 az átlagos szexpartnerek száma egy élet alatt (!!!)). Van aztán 10%, akinek meg akár száz nője is van élete során. Persze ők a vonzók a nők számára, tehát egy nőnek nehéz egy ilyen Casanováról lemondania egy szürke Gipsz Jakab kedvéért.

2010. ápr. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mégvalami: rengeteg régimódi nő van, aki nem bírja elképzelni, hogy egy férfi egyéb okból is szóbaállhat egy nővel, mint "elcsábítása" céljából. Az ilyen nők aztán állandóan rémeket látnak. Nekik minden "flörtölés" és "megcsalás", ha egy férfi egy helyiségben tartózkodik egy pillanatra egy nővel.
2010. ápr. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%
01.33-as! Apám, hogy vannak még ilyen férfiak?! Nekem is volt már casanovám is, de gipsz jakabbal sokkal jobban érzem magam.
2010. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
63%
Én pl nem csajozok(homár sem vagyok).Elvagyok magamnak.20/F
2010. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én sem csajozok már. Pedig csak 18 vagyok. Nem érdekel a b*szás se már, mert ahol én lakom ott olyan romlott lelkületű r*bik laknak, hogyha hozzájuk szólsz egy szépszót is már akkor is úgy tekintenek rád mint egy halálos ellenségre aki vérig sértette őket...És csak annyit reagálnak, hogy takarodjak el a k*rvaanyámba meg ilyenek...-.-' Pfff...Szánalom
2011. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!