Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan pasik, akik...

Vannak olyan pasik, akik kibírják csajozás nélkül?

Figyelt kérdés
Most szakítottam a barátommal, mert már nem tudtam elviselni a nő ügyeit. Nem csalt meg, de smsezgetett a volt csajával, számot cseréltek egy idegen nővel, a munkahelyére nők járnak be hozzá és a haverjaihoz kártyázni. Na és persze sorolhatnám még. Ezek után már nem bíznék egy pasiban sem. Tudom, hogy nem csalt meg ebben 100% ig biztos vagyok, de ez is sok. Minden pasi ezt csinálja?
2010. ápr. 18. 13:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi flörtölget, vagy csinál olyan dolgokat, amiket leírtál, Kérdező.

Én imádom a páromat és hidegen hagynak más nők. Ez van.

2010. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

sámomra is az volt furcsa,amiket írtál...Nem lehet,hogy te túloztad el egy kicsit?

ha nem,akkor nekem szerencsém van,mert sem a barátom,sem az ismerettségi körömből a srácok nem ilyenek...

2010. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem túloztam el. Nincs sok férfi ismerősöm csak 4. Ebből három fűnek-fának udvarol, egy meg csak nekem. (legalábbis én így tudom)Még meztelen képet is akart küldeni magáról,csak nem engedtem. Abból kettőnek, aki fűnek-fának udvarol, nincs barátnője, de amikor volt is ugyanezt csinálták.
2010. ápr. 18. 14:55
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Hol van az a munkahely, ahol kártyázni lehet munkaidőben? :o

Amúgy nem minden pasi csinálja ezt, mint ahogy az sem igaz, hogy minden nő qrva. Te most rosszul választottál, legközelebb jobban fogsz :)

2010. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sem ilyen.Nem azt mondom h ha szembe jön vele 1 jó nö nem nézi meg de úgy h én ne is tudjak róla ne vegyem észre.Vannak nö ismerösei de soha nem lenne képes meg csalni.2 szerelme van a lányom és én.
2010. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
36%
Kedves biztos hölgyek!! Honnan tudjátok, hogy mit csinál a párotok amikor nem vagtok velük!!!! Nem azt mondom, hogy megcsal, de flörtöl, udvarolgat, teszi a szépet. Mindegyik ilyen!!!!
2010. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

Igen, az én férjem kibírja csajozás nélkül, most 37 éves.

Őt főleg a pénz érdekli, nagyon anyagias, folyton a pénzen és a pénzkeresésen jár az esze.

Lehet, hogy megcsalna, de csak akkor, ha a nőnek még a melle helyén is pénz lenne.

2010. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 18.32-es!

1)bizalomnak hívják azt a dolgot,ami miatt tudom,hogy a barátom nem teszi a szépet más nőknek.

2)Mindent megkap itthon,pedig vannak nálam jóval csinosabb nők is a környezetünkben,de tudom,hogy nincs rájuk valódi igénye.

3)Elég sok hímnemű ismerősöm/barátom van,az,hogy azt mondják egy nőnek,hogy csinos,jól néz ki,stb., nem egyenlő a flörtöléssel.

4)Megbeszéli velem,ha egy csajról úgy gondolja,hogy jó nő,ugyanez fordítva is,igaz.Őszinték vagyunk egymáshoz.

5)Az elmúlt 4évben nem adott rá okot,hogy kételkedjek benne(3,5 éve együtt élünk,szóval nem "lakva ismerszik meg" és "majd meglátom,hogyha megunja")


Sajnálom,ha neked rossz tapasztalatid vannak a férfiakkal,attól még nem kell leírnod valakit csak azért,mert himbilimbivel áldotta meg az ég...

2010. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az én életemben egyedül az a pasas volt csajozós, akihez hozzámentem feleségül, és együtt töltöttünk majdnem 15 évet. Az összes többi normális volt.
2010. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
86%

Ez most megint egy olyan dolog,hogy más,ha valaki megnéz egy csinos nőt,esetleg megdicséri,bókol neki,és megint más az,ha meg is csalja a párját.Vannak fokozatok: flört,udvarlás,hülyülés,stb.,és a tényleges,fizikai,lelki,érzelmi megcsalás.Ha Neked már az megcsalás,hogy a párod kártyázik,és közben más lányra is ránéz,vagy beszélget Vele,akkor Te nagyon féltékeny vagy.persze,van,akit ez érzékenyen érint,de szerintem a valódi problémák nem itt kezdődnek.Egy pillantás,egy beszélgetés még nem megcsalás szerintem.


Mondok egy példát.Én olyan helyen dolgoztam sokáig,ahol a nők között talán az egyik legfiatalabb voltam.Nem vagyok egy nagy szépség,de volt rá precedens,hogy beszélgettem pasikkal,mert úgy jobban telt az idő,vagy megdicsértek,hülyéskedtünk,stb.Volt néhány olyan pasi,aki mondjuk beszólogatott,vagy megjegyzéseket tett,volt,aki flörtölt,stb.Egy percig nem vettem komolyan,amiket mondtak,meg ők sem.Egy percig nem akartam megcsalni a párom,és ők sem a párjukat.Ha jobban belegondolsz,az emberek hűséget fogadnak egymásnak,és nem vakságot.csak van,aki megáll egy pillantásnál,és van,aki elsüt pár poént.Persze,vannak olyanok is,akiket a fa@rkuk vezet,de nem mindenki ilyen.remélem,érted,mit akarok ezzel mondani.Biztosan Neked is vannak fiú ismerőseid,haverjaid,akikkel jóban vagy.Szerintem vannak dolgok,amikbe nem kell többet látni annál,mint ami.

2010. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!