Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan pasik, akik...

Vannak olyan pasik, akik kibírják csajozás nélkül?

Figyelt kérdés
Most szakítottam a barátommal, mert már nem tudtam elviselni a nő ügyeit. Nem csalt meg, de smsezgetett a volt csajával, számot cseréltek egy idegen nővel, a munkahelyére nők járnak be hozzá és a haverjaihoz kártyázni. Na és persze sorolhatnám még. Ezek után már nem bíznék egy pasiban sem. Tudom, hogy nem csalt meg ebben 100% ig biztos vagyok, de ez is sok. Minden pasi ezt csinálja?
2010. ápr. 18. 13:36
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
És nem ismerek egy olyan pasit se aki ne nőzne a barátnője mellett. Az összes férfi ismerősöm udvarolgat nekem, és még ezer más nőnek miközben van barátnőjük..
2010. ápr. 18. 13:39
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Igen vannak,csak nagyon ritka. :S
2010. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes pasi és aki tiszteli a párját nem csinálja ezt.Ahogy a férjem sem.15éve vagyunk együtt.
2010. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
szerintem minden pasi flörtölget, aztán, hogy továb megy e? az attól függ, hogy milyen párkapcsolatban van, ha szerelmes, akkor nem törődik más csajjal, de ha a szerelem már múlik, akkor igen, de az nem biztos, hogy meg is csalja, csak bennük van a vadász ösztön. De mi nők is olyanok vagyunk valahol!!!
2010. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Más dolog nőkkel jóban lenni, és más dolog megcsalni. Én nem akadok ki azon, hogy a barátomnak van egy-két nő ismerőse, akikkel tartja a kapcsolatot, semmi rossz nincs ebben, mert tudom, hogy szeret és más nőkre nem úgy tekint, mint rám, megbízom benne. A túlzott féltékenység tönkreteheti a kapcsolatot. Aki nem tud megbízni a másikban, annak nem való a párkapcsolat.
2010. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ha nagyon szerelmes vagyok biztos h nem nézek más csajra, ettől függetlenül mégis tönkrement egy 3 éves kapcsolatom, mert a barátnőmben ez nem volt meg:S

És azóta én is úgy vagyok mint a kérdező:S

2010. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
a párom nem ilyen csajozós. őt jobban érdelki a gitározás illetve a forma1 :D és a testvérem sem csajozós, már egy éve szerelmes egy lányba (bizonyos okok miatt nem jöttek össze) azóta másra nem is néz, pedig megtehetné, hiszen jó pasi, nagyon sok lány szeretne vele járni.
2010. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen is van olyan pasi, nem mindegyik olyan. Ha tényleg szeret és melletted van akkor nem is flörtölget mással, ugyanígy a nő is.

Nekem a férjem ilyen, és nekem is eszembe sem jutna mással flörtölni,mivel nagyon szeretem, 8 éve vagyunk együtt. amúgy van az aranyszabály, hogy mindig a nő kezdeményez valamilyen módon.

2010. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad általánosítani, egyáltalán nem ilyen minden pasi! Keresgélj tovább, bízzál bennük, mert különben csak ilyeneket fogsz "bevonzani"!
2010. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha biztos vagy benne, hogy nem csalt meg, akkor kár ekkora felhajtást csinálni belőle. Ilyenek a pasik, persze vannak kivételek, de kevés.
2010. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!