Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem még mindig imádja az...

Férjem még mindig imádja az anyját, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
örülj neki,miért ne imádná,elvégre az anyja.nem vagy te egy kicsit önző?Az én párom is imádja az anyját,egy helyen lakunk,így szinte minden nap le megy hozzá,vagy telefonálnak egymásnak,és ez engem egyáltalán nem zavar.addig szeresse még lehet,ha egyébként nem befolyásolja a fiát rossz irányba,mondjuk ellened,vagy más ellen,akkor ne állj közéjük,hidd el téged ugyanúgy imád ettől még csak máshogy.egy feleség még sem az édesanyja.
2010. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú, az előbb nagyon durvát akartam válaszolni a kérdésedre, de aztán rájöttem, hogy a saját problémámmal nem eshetek másnak neki.


Elmondom, nálunk mi a szitu.

A tesóm elvett egy h. p-t.

A csaj addig-addig kevert, és hisztériázott, veszekedett anyuval, amíg aztán kiborult a bili, és beleveszett.

Hozzáteszem, hogy édesanyám a türelem mintaképe, de van az a fokú bunkóság, ami már az ő torkán sem csúszik le.


Aztán a drága sógornőm látványosan hülyére sértődött, és arra kényszerítette a tesómat, hogy válasszon közte, és a "hülye, régi" családja között.

Választott.

Őt.

Azóta alig beszél velünk, és otthon nem mondhatja el, hogy egyáltalán beszélt a saját húgával, és a saját anyjával, apjával!


Gondolom a drága sógornőm csőrét is nyomta, hogy jóban van velünk, és még a véleményünket is kikérte jópár dologban, ráadásul elég sokat voltunk együtt, közös programokon. Persze mindannyian együtt.

Tesóm, a felesége, férjem, és én.

Sokszor a szüleink is.

Van, akinek ez fáj, és úgy gondolja, hogy ha "megszerzett egy férfit", akkor az már a tulajdona minden szinten.


Ne legyél ilyen.

Ez most a ligthos változata annak, amit írni akartam.

Így most már inkább "példázat", hogy mit NE tegyél.

Köszönöm, hogy megfogadod!

Ne okozz fájdalmat az édesanyjának, mert nálunk az enyém abba fog belepusztulni, hogy nem találkozhat a saját fiával.

2010. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nem is az anyósokkal van a gond, a menyük sárkány...
2010. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes, hogy a ferjed imadja az anyjat, szerintem az a normalis, ha minden gyerek imadja az anyjat, legyen no, vagy ferfi. Te mit szolnal, ha a gyermeked amint szerelembe esne, teged mar nem szeretne, nem imadna, jol esne?

Ne legyunk mar ennyire onzoek es rosszak!

2010. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem kellett volna vele házasságot kötni.

Én ezt a saját tapasztalatom alapján mondom.

Másrészt attól függ, hogy hány éves, 40 felé jár, akkor ez már így is marad.

Ha az anyja közétek áll, hangolja és befolyásolja a férjedet, akkor az nagy baj.

De azon kívül, hogy beszélsz a férjeddel, nem sok mindenen fogsz tudni változtatni.

Nálunk hangolja főleg bőgéssel az anyósom a férjemet, de az esetek nagy részében nem az történik, amit az anyós akar, hanem az, amit én.


Szerintem nem tudsz a férjeddel mit csinálni, olyanhoz kellett volna hozzámenni, aki kevésbé kötődik az anyjához.

Még mindig jobbnak tartom, ha idegen nőket nézeget egy férfi, mintha az anyjába akar visszabújni.


Nekem annak idején kevés lehetőségem volt az ismerkedésre, így megmaradtam a férjemnél.

2010. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!