Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyánék ajándék? Sürgős! 2és...

Bátyánék ajándék? Sürgős! 2és fél órám van!

Figyelt kérdés

A szüleim ma reggel (szóval 2 perce) szóltak, hogy ma ünnepeljük a bátyám születésnapját és 1kor már jönnek haza ünnepelni...(külön laknak)

Én eddig abban a tudatban voltam, hogy még min. 1 hetem van és majd hétközben veszek valamit, de már nem tudok...

Eredetileg be akartam menni a plázába és körülnézni de már nincs időm.

Ötletek? Mit csináljak? Valamit készítsek? Mit lehet 2és fél óra alatt csinálni?


2010. ápr. 18. 10:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Vegyél neki sajtot és tett be egy olyan dobozba amit te dekoráltál ki neki.:)
2010. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Vettem sajtot (biztos fog neki örülni, mert sajtból sosem eléég) és becsomagoltam arany csomagolópapírba, átkötöttem rózsaszín szallaggal, ezt még be is tettem egy dobozba, azt is becsomagoltam kék csomagolópapírba és átkötöttem rózsaszín szallaggal...xD xD

Örülni fog neki, föleg miután 2 órát szenved azért, hogy hozzájusson...xD :D

2010. ápr. 18. 13:17
 33/34 anonim ***** válasza:
Mit szólt hozzá?:)
2010. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Tetszett neki..^^ :D
2010. ápr. 18. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!