Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyánék ajándék? Sürgős! 2és...

Bátyánék ajándék? Sürgős! 2és fél órám van!

Figyelt kérdés

A szüleim ma reggel (szóval 2 perce) szóltak, hogy ma ünnepeljük a bátyám születésnapját és 1kor már jönnek haza ünnepelni...(külön laknak)

Én eddig abban a tudatban voltam, hogy még min. 1 hetem van és majd hétközben veszek valamit, de már nem tudok...

Eredetileg be akartam menni a plázába és körülnézni de már nincs időm.

Ötletek? Mit csináljak? Valamit készítsek? Mit lehet 2és fél óra alatt csinálni?


2010. ápr. 18. 10:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Vegyél neki minden féle sajtot ami a boltban van és tedd bele egy kosárba amit szépen becsomagolsz. A sajt mellé még vehetsz bort vagy olivabogyót is azok illenek hozzá és mindenféle boltban lehet kapni! Hajrá!
2010. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
49%
A bátyád elvárja, hogy ajándékot kapjon? Mondd meg neki, hogy későn szóltak, és anyukátok azt mondta, hogy tanulnod kell, ezért nem készülhettél az utolsó pillanatban sem, és majd pótolod, és vonulj el tanulni.
2010. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
A boltban is van pl csoki biztos örül minden apróságnak. Meg szoktam látni mindenféle kacatot még egy kis boltban is. Vagy egy tusfürdőt:)
2010. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Nah mit vettél?:)
2010. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
95%
sztem is bármi személyes (1 kép vagy 1 rajz) is mefteszi és esetleg késöbb adsz neki valami olyat amit eredetileg gondoltál
2010. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
51%

Ma 11:17,miért,Te nem szoktad elvárni,hogy felköszöntsenek,és megajándékozzanak a szülinapodon???

Nem arról van szó,hogy aranyékszert,meg tűzpiros,metálfényezésű Cabriót,meg luxusutat kapjon,hanem a szándékról.Szerintem egy tábla csokinak,meg egy tusfürdő csomagnak is nagyon örülni fog!

2010. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
11:44 - Nekem széthúzó a családom, ha felköszöntenek, jólesik, de nem számít. Én akit fontosnak tartok, azt felköszöntöm függetlenül attól, hogy viszonozza-e vagy sem.
2010. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Vettem egy kerek trappistát...^^ Talán pár napig kitart neki.^^

És nem várja el amúgy, de én viszont magamtól várom el, hogy felköszöntöm! Mindenben mellettem áll és amikor szétesett a család szinte az apám volt! Megérdemelné a luxusutat és Cabriót is. De szerintem a trappistának is örülni fog..^.^

Hogyan lehetne becsomagolni??? :D

2010. ápr. 18. 11:49
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű csomagolópapírral, és ragasztóval, vagy beteszed egy ilyen ünnepi szatyorba. Nem jut eszembe a neve.. ^^"

Szerintem a sajt aranyos ötlet, főleg akkor, ha tényleg nincs nekik otthon. Biztos mosolyogni fog rajta, és még örülni is fog neki. :) Egyébként az én bátyám is 32, és pont most van nálunk vendégségben, igaz a születésnapja nem ma van. L/14

2010. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként azért kérdeztem, hogy elvárja-e, mert ha igen, akkor a lelkedet is kiteheted, ha nem, akkor meg nem fogja érdekelni, hogy nem értél rá, és megérti a helyzetet, én inkább anyukád hozzáállását furcsállom, illetve nem, mert az én családom is mindenről az utolsó percben értesít, én meg nézek, hogy miről is kéne tudnom, de én már ehhez hozzászoktam, csak te még talán helyre tudnád tenni a családot, hogy ne utolsó percben értesítsenek. Amúgy jó ünneplést.
2010. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!