Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érez így, vagy csak...

Más is érez így, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam. Nem, nem vagyok egyedül a világban, vannak szüleim, tesóm, rokonok és barátok. Úgy fogalmaznám, hogy lelkileg vagyok egyedül. A szüleimhez, főleg apukámhoz bármikor fordulhatok, és mindent meg tudnék vele beszélni. A barátokkal jól el lehet hülyülni, meg minden, de még is úgy érzem, hogy nincs olyan ember, aki közel állna hozzám. Lehet, hogy elég zárkózott vagyok, és sokszor egy kicsit más világba járok, mint a töbiek. Mi hiányozhat az életemből? Vagy legbelül mindenki így érez?
2010. ápr. 18. 10:15
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és 14/l
2010. ápr. 18. 10:20
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a te korodban éreznek igy sokan és én is igy éreztem anno.Tanácsot nem tudok adni,én is nehezen vészeltem át.
2010. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

27/F


Egy pár éve én is így érzem. Előtte nem volt ilyen, de aztán a saját hibámból kerültem ebbe a helyzetbe. Többet nem szeretnék erről beszélni, a kérdésre válaszoltam.


Ha nem találsz kiutat ebből, soha nem leszel majd igazán boldog.

2010. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval az lehet az oka, hogy túlságosan magamba zárkózom? Én sokszor úgy érzem, hogy nincs olyan ember, aki olyan lenne mint én és hasonló gondolatai lennének.
2010. ápr. 18. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon zárkózott vagyok a saját magam kárára. Mert bezárkózom, hogy senki nem bánthasson aztán ráébredek, hogy egyedül vagyok nincs mellemet senki. Később újra a régi ismerősökkel felvettem a kapcsolatot és olyan jó érzés lett társasági életet élni. A barátok azért vannak h felvidítsanak, és rájössz sok közös van bennetek.
2010. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam így,talán még vagyok is.Ez csak a saját magam hibája,mert behúzódok a csigaházba,amelyről azt gondolom,védelmet nyújt.pedig nem,és még egyedül is maradsz.

esetleg próbálj olyan emberek felé közeledni,akiket eddig elkerültél valami miatt,vagy akikkel szemben nem voltál elég nyitott.Talán pont köztük találod meg a lelki társadat.

2010. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök normális a te korodban. ha változtatni szeretnél nyiss a világ felé, a barátaiddal, családoddal töltött órákat értékeld kincsként.Ja és ne azt lásd, hogy félig üres már a pohár, hanem azt, hogy igenis, még a fele ott van. Tehát csak optimistán :)
2010. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy igy érzed! Ez azt jelenti, hogy normális lelkületü vagy és megérett arra, hogy elindulj a magad útján. Ez teljesen normális, arra sarkalljon, hogy ismerkedj, légy nyitott, figyeld meg magad, és fejlődj.
2010. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!