Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Miért ilyen?

Most mit tegyek? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy apámmal a nagyszüleimnél élünk több mint 10 éve. Miután egyre nagyobb lettem, a nagymamám egyre több dolog miatt balhézott....vagyis minden amit én csináltam baj volt neki, miért ezt a ruhát veszem, miért ilyen a hajam, ( miértnem olyan mint az oviban volt : D ), akkor miért 11-12-kor fekszek le hétvégén,stb...stb....és ahogy teltek az évek, emiatt egyre kevesebbet beszéltünk. Ma reggel meg mondja, hogy kíváncsi, hogy én szoktam-e beszélgetni, mert szerinte nemtudok, mert vele nembeszélek úgy az alap dolgokon kívűl. Utána én elmondtam neki miért is van ez. Ugyanezt mondta, mert nemtudok beszélni, pedig ez nemigaz, elég sok barátom is van, mindég csak beszélek, de vele nemszoktam mert még azért is leszid, hogy nekem nem az a véleményem mint az övé. Most így mit tegyek? 15/f
2010. ápr. 18. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

kedveskedj neki, vegyél neki valamit amit szeret (az én nagyim szereti a porcelán szobrocskákat, csipkéket, porcelán vázákat, asztali órát)

érts vele egyet, kérdezd meg segíthetnél valamit neki

mondd hogy fiatalság bolondság és kérdezd meg, hogy amikor ő ennyi idős volt mit csinált, milyen volt az ő korában gyereknek lenni

2010. ápr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt generációs különbségek vannak, ezzel tulajdonképpen semmit nem tudsz tenni, legfeljebb megpróbálhatsz toleránsabb lenni ami 15 évesen nem könnyű dolog.
2010. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!